şükela:  tümü | bugün
  • anneler günü dolayısıyla sipariş verdiğim çiçek ve anneme ulaşan çiçeğe bakın.

utanmazlar.

mutlu edecekken rezil olduk.

sipariş verdiğim

anneme ulaşan

anneme ulaşan 2

edit: çiçeksepeti hatasını telafi etmek için çabaladı ama iş işten geçti artık.bunu çiçek diye hazırlayan, böyle özel bir günde anneye göndermeye utanmayan çiçekçinin sistemden hemen atılması lazım.

edit 2: yurtdışndan girenler için alternatif linkler;

sipariş verdiğim

anneme ulaşan

anneme ulaşan 2
  • çalı çırpı gibi görünen çiçeklerle rezalet gibi rezalettir. sokağa çıkıp bulunacak çiçek ve otlarla bu ayarda bi şey hazırlanabilir.
  • çiçeği gönderen çiçekçinin, sistemden acilen çıkarılmasını gerektiren rezalettir.
    sıradan bir gün olsa "neyse" diyeceğim ama anneler günü gibi özel bir günde, utanmadan bunu göndermeyi göze alan bir çiçekçi dükkanının, işini nasıl da boktan yapan bir yer olduğuna kanaat getirmeleri zor olmasa gerek.
  • 14 şubat'ta benzerini yaşamıştım. 8 lilyum 40 papatya vs. olması gereken çiçekte 1 lilyum 20 papatya vardi. çiçeksepeti'ne durumu bildirdiğimde aradılar ve sonraki gün için yeni çiçek gönderdiler. bu sefer düzgün geldi. o gün olan rezilliği affettirmese de ,hatalarını telafi etmeye çalıştılar.
  • bende çiçeksepetinden müzdaribim. şöyleki; aileme çiçek göndermek için en erken tarih 14 mayıs 2018 verilmektedir. bu ne perhiz bu ne lahana turşusu.
  • marketin yeşillik bölümünden bi maydonoz, bi dereotu, roka, tere gönderseymiş daha makbule geçermiş. rezalet puanım 9/10. en azından güzel bir salata yapılabilirdi.

not: vazo doğru olabilir.
  • bildiğin ahlaksızlık.
    insan utanır bunu göndermeye.
  • benzer bir durum benim de başıma geldi aynı çiçekte. insanı rezil etmeye birebir.
  • kasıtlı gönderilmiş gibi duran çiçek siparişidir. başka türlü böyle bir şey gönderilemez
  • ne yolladılar çok merak ediyorum :/
    (bkz: hizliresim.com'a türkiye dışından erişilememesi)