şükela:  tümü | bugün
  • 22:30 da ssports üzerinden canli olarak izlenilecek dogu konferansi final serisinin ilk maci. gonuller lebron ve cedi der.
  • lebron vs stevens olucak.stevens oyuncu olmadığı için lebron kazanacak.
  • boston'dan ve stevens'tan sürprizler beklediğimiz maç.

bana kalırsa ana strateji lebron'u değil geri kalanları devreye sokmamak ve lebron'u ne kadar atarsa atsın ikili sıkıştırmalara boğmamak olacak.

lebron zaten 50 60 atacak bir oyun stiline sahip değil.

bütün cavs hücumlarının lebron'un üzerinden dönmesine yoğunlaşırlarsa ve kendi hücumlarında mümkün olduğu kadar switchlerle lebron'un adamıyla penetre tehdidi yaratırlarsa belki kısa vadede değil ama serinin sonlarına doğru bir avantaj yakalayabilir boston.

zira cavs=lebron

ek olarak ben boston'un en fazla şansının olduğu maç olarak bu maçı görüyorum zira stevens'ın dersine sağlam çalışmış olduğu ve cavs hücumlarını güzel sürprizlerle en azından afallatacağı kesin.

ancak lebron'a karşı biraz zar atmak durumunda ve hücumlarında da boş şutları yüksek yüzdeyle sokmak zorundalar.

kalbimiz lebronla ancak iyi olan kazansın.

boston her halükarda doğu'ya uzun seneler 76ers ile birlikte ambargo koyacak gibi zaten.
  • heyecanla beklediğim ve boston'ın kazanacağını düşündüğüm maçtır. tatum ve horford'ın performansı boston adına belirleyici olacaktır.
  • keşke bütün nba maçları bu saatte olsa dedirten maçtır.
  • marcus morris'le başlayıp, al horford'la devam edip, jaylen brown'la mola aldıran maç.
  • bastin'da ponpon kizlar ve parkeleri temizleyen arkadaslar dahil, eline top alan patara kutere potaya yukleniyor. tayrin lu denen tipsiz, cakma filipinli, beter olasin olum.

bakalim, fark 72 olunca belki cedi'yi alirsin.
  • koç farkının bir maça ne kadar etki ettiğini görüyoruz gerçekten brad stevens aktif olarak en iyi koç sıralamasında birinci sıradadır.
  • ilk periyodunda rakibimizi ikiye katlayarak tamamladığımız maç. 36-18 boston.lebrona acıyan eller kırılsın.
  • jayson tatum henüz devreye girmemesine rağmen keltlerin yardırdığı maç.