• durumu olmayıp okuyamayanlar için özet: adam istanbul-san francisco uçak bileti fiyatına, çankırı-nevşehir muadili yerler arası taksiyle yolculuk yapmış. rezalet falan yok; kerizlik var, zenginlik var.
  • sandefjord ekonomisine yaptığı katkılardan ötürü taksiciler tarafından itfaiye müdürlüğü karşısında bulunan döner kavşağa heykelinin dikilme kararının alındığı yazar. rivayete göre heykelin etrafına laleler dikilebilirmiş.

ayrıca stayin alive dinlerken denk geldiğim entry. yazar kişi edit çakıp entry'nin stayin’ alive dinlenirken okunmasını sağlarsa serinliği bir kat daha artıyor.
  • 3000 kronluk yolu 6000 krona götürmek göt ister. somalili taksicinin işidir.
  • açmayın whokares.

kendisi ıslak rüyâlarında bambaşka bir hayat yaşayan suserlarımızdan biridir*.
  • eski hikayelerine nazaran atis gucu iyice zayiflamis gorunen whokares'in, klasik masturbasyon orneklerinden biri.
  • "istanbul taksicilerinin kıymetini bilin" den sonrasını okumadım.

sarhoş müşterisine tecavüz eden taksicinin mi kıymetini bilelim !? lhaber1 haber2 haber3 haber4
  • ziyaaaaa ziyaaaaa*
  • (bkz: düşüyor mu böyle?) kardeş bu kadar mı zor durumdasın? tüm giriler böyle. norveçte ofisim var, şu şehirde ofisim var. kendin demişsin şöförümle ofisime giderken diye. norveçli şöförün bilmiyor mu havaalanının yerini? yok bostona uçuyormuş çok mutluymuş. şayet yaşandıysa böyle bir olay iyi olmuş güzelim ülkenin ekonomisine katkıda bulunmuşsun.
  • yeni bir dogrulama metodunu bizlere kazandirdigin icin tesekkür ederiz. bundan sonra önemli konularda

(bkz: google’da vp'lik yapan arkadasim teyit etti)

ne bakcam lan merkez bankasi kurlarina, google vp arkadasim var sonucta.
  • ben size ne diyeyim bilemedim ki patron!
    yazının sonun şirketimizi afişe edeceksiniz diye tüm ofis çalışanları olarak tedirgin olduk, kaldı ki biz sizleri her cemiyette “şöyle bonkör, böyle cömert patron” diye lanse ederiz. abes kaçtı bu $750 beyanınız. şuan aldığımız kararla bu hafta ek mesai ücretimizden feragat ediyoruz, güzel uykunuz kaçmasın dileğimizle
    regards,
    en gözde çaycınız
    hüseyin
hesabın var mı? giriş yap