şükela:  tümü | bugün soru sor
  • kim yapıyorsa ellerine sağlık dediğim konser. bilet
  • kadıköy dorock xl 'de gerçekleştirilecek olup, fiyatı çok uygundur. kaçırılmaması gereken bir konser. ayrıca bu grubun neden bu kadar hafife alınmış olduğunu da anlayabilmiş değilim.

    (bkz: en underrated müzik grupları)
  • (bkz: 13 mayıs 2018 tribulation istanbul konseri) ile çakışması üzmüştür. farklı kulvarlarda da olsa gerçekten iyi müzik yapan 2 grubu bu konser kıtlığında neden çakıştırıyorsunuz sevgili organizatörler? neyse, gidenlere bol eğlence diliyorum, bize de bol melancholia bu gece.
  • new beginning'le patır kütür başlayıp gece yarısına kadar sahnede kaldılar. birkaç şarkı arasında teşekkürler diye teşekkür etmeyi de ihmal etmedi parker**. "türkiye'ye yeniden geldiğimiz için mutluyuz, bir daha gelmek istiyoruz" diyerek bitirdiler konseri.

    not: konser başlama saati 22:30'du ve 22:40 gibi sahneye çıktılar. kasıntı ve egoist türk grupları bir saat bekletir ve berbat bir performans gösterir, adamlar 60'ların ruhunu yaşatmaya çalışıyorlar, avrupa turnesindeler, diğer gruplar gibi türkiye'yi görmezden gelmediler, mis gibi çaldılar. toplamda 50-60 kişi izledi ve aralarında telefon meraklısı insan olmaması radio moscow'un hak ettiği kaliteli dinleyiciye sahip olduğunu gösteriyor.