şükela:  tümü | bugün soru sor
  • gecenin çocukları ilk kez istanbul'da sahne alacak.
    yer : kadıköy sahne
    org: go promotions
  • 2 gün sonra melodic black metal alanında kulaklarımızın bayram edeceği konser.

fırsat olsa da plağımı imzalatabilsem.
  • uzun zamandır özlediğim oldschool konser tadını yakaladığım konser. ufacık mekanda sahneyle içiçe, doldu dolu müzikle geçen dakikalar. ikilemelerle bezediğim bu entry'mi ersen ve dadaşlar'a adadıktan sonra tribulation grubunun kesinlikle izlenmesi gereken bambaşka bir grup olduğunu belirtmek istiyorum. bu entry de neden geç girildi derseniz, köşeye kaydetmişim yeni farkettim :)

bu arada gitarist jonathan hultén'i ise apayrı bir yere koymak istiyorum. feminen bir görüntüsü olan muhtemelen bale geçmişi de olan jonathan sahnede bambaşka birisi. danslarıyla, hareketleriyle, şarkıları hissetmesiyle grubun performansını da bir adım öteye taşıyan bir eleman.

uzun zamandır hasret kaldığım oldschool tarzı, ufak mekanda müzik ruhunu sonuna kadar hissettiğim konser kişisel tarihçemde özel anlardan biri olarak kaydedildi bile. ileride bir daha gelirlerse mutlaka gidin görün. bu adamlar çok özel bir müzik icra ediyorlar ve bunu da harika bir şekilde sahneliyorlar.