• nedense tinerciler den ses çıkmıyor.dün hakem ankaragücünü doğradı,penaltı kırmızı kartı es geçti.halbuki dün başak takılsaydı şampiyonlar ligi için baya iddialı olurdu,çünkü haftaya başakşehiri 3 1 yendikten sonra,onlarda trabzonu yenseydi başakın üstüne çıkacaklardı,garip bi şekilde sesleri çıkmadı.

düşündüm düşündüm sonra bunun sebebi ne olabilir dedim kendi kendime,çünkü aynısı bizim maçta olsaydı taş taş üstünde kalmayacaktı,sonra anladımki tinerciler trabzonu yenemeyeceğini bildiği için seslerini çıkarmaaadııııılarrrr.hıımmm.
  • 2 adet 124. blok yanyana, 1 adet yeni üst açık bilet gişe fiyatı altına değerlendirilecektir. #kombinedevir #besiktasinmacivar
  • stada, üzerinde "her şey çok güzel olacak" yazan, t-shirt, atkı, bayrak sokmanın yasak olduğu maç.

ahaahhahahaha ben buna gülüyorum ya....
  • futbolun gördüğü en büyük futbolcu, tarihin gelmiş geçmiş en büyük yeteneği, oynadığı mevkilerin hepsinde dünyanın en iyisi olan, şenol güneş'in biricik aşkı necip uysal nasıl oynamaz !!!! futbolda böyle bir skandala yer yok, acilen futbol denen şeyin ortadan kaldırılması lazım.
  • önümüzdeki üç maçı alıyoruz, galatasaray başakşehir ile berabere kalıyor, galatasaray ve başakşehir son maçlarında öyle ya da böyle yeniliyor ve beşiktaş şampiyon oluyor senaryomuzun ilk maçı. çünkü ülke gündemini karıştırıp seçimi kimvurduya getirmek bunu gerektirir.
  • izlemeyeceğim, sonucuna belki bir ara bakarım dediğim maç.

bu arada şenol hoca’ya verdiği emeklerden ve kulübümüze kazandırdığı şampiyonluklar vesilesiyle teşekkürler.
  • ibne federasyon & oc hakemler

alanyanin golü iptal edildikten sonra tribünlerden yuuh sesi ve yukardaki söz öbegi yükseldi..
  • sikeyim böyle var sistemini.

her duran topta olan 10 cm'lik ofsayt için gol iptali falan gibi eyyamcılıkları da yemiyoruz.

bir beşiktaşlı.
  • alanyaspor'un tertemiz golü var incelemesiyle iptal oldu. o çizgiyi götünüzle mi çiziyorsunuz nasıl çiziyorsunuz. ofsayt mofsayt yok. beşiktaşlının kafasından alanyalının parmağından çizersen tabi ofsayt çıkar. var hakemi kimse yazıklar olsun. koray gençerler'miş.
  • "galatasarayı şampiyon yaptık, sizin de gönlünüz olsun" maçı. sileyim eyyamınızı.
hesabın var mı? giriş yap