şükela:  tümü | bugün
  • bu sezon atletico'nun barcelona'yı 2. kez hoplatışı. ilki sezon başında arda'yı 42 milyona okutmaları olmuştu.
  • şampiyonlar ligini kazanmak için barcelona'ya gelen arda'nın şampiyonlar liginde oynamak için fb'ye gelen stoch'un haline düşmesine vesile olan maç.
    arda'da artık survivor finaline jdjddhjdj.
  • messi'nin, şampiyonlar ligi yarı finalini ve finalini, lays reklamında ki gibi evinde izleyeceğini gösteren maç.
  • atletico madrid'in bir kez daha imkansızı başardığı karşılaşma. atletico'nun yaptığı hayvani savunmanın (özellikle skor olarak öndeyken) bazı futbolseverler tarafından oyunu çirkinleştirdiği savunuluyor. ama ben çok zevk alıyorum bu olaydan. futbolun adaleti gibi geliyor bana.

diego simeone maçtan önce "gücümüz barcelona'nın bizden güçlü olduğunu bilmemiz." şeklinde bir açıklama yaptı. baktığımız zaman barcelona her alanda atletico madrid'den daha iyi bir takım. atletico ancak ve ancak bu tarz bir oyunla tura ortak olabilirdi. ne yapsın şimdi bu takım?

futbolun amacı kazanmak. milyonlarca taraftarı olan bir takım sırf göze hoş gelen bir futbol oynamak için taraftarlarını mutsuz etmeyi göze mi almalı?

futbolun aşırı endüstriyelleştiği şu günlerde adeta çölde bir vaha gibi bir oluşum atletico madrid. paraya karşı verdikleri emeğin savaşında kendilerine başarılar.
  • barcelona'nın penaltısı yendi diye ağlayanların yüzsüzlüğünden istiyorum. pozisyonda topa vuran adama 2 dk önce net kırmızıyı vermedi hakem. ayıptır.

içeride denen pozisyonu oluşturan oyuncunun 2 dakika önce atılması gerektiğini söyledik. ibne amına koyduğum götveren. güzel küfürler.

ağlama, pas yap biraz. açılırsın.
  • a.madrid taraftarının arda turan'ı ıslıkladığı maç. oğlum 40 milyon kazandınız lan :)
  • suarez denen serefsizin topla alakasi olmayan pozisyonda dirsek atarak godin'in kasini yardigi mac. yenilgiye gelemiyorsan oynama ulan! cok iyi futbolcu ama bir gram adamlik, insanlik yok bunda. umarim elenir barca.

edit: tam bunu yazarken neymar cingenesi de cirkeflesti.
  • nasıl bir iştir bu birader lig maçlarını bir kanal , milli maçları bir kanal, avrupa maçlarını başka bir kanal yayınlıyor bu kadarda para delisi olmayın allah gözünüzü doyursun. maç tivibu'dan yayınlanıyormuş arkadaşlar sağlam linki olan mesaj kutumu yeşillendirirse çok memnun olurum. dünkü madrid maçı daha heyecanlıydı sanki, arda girse oyuna da bari onu izlesek biraz

edit: link yollayan arkadaşlara teşekkür ediyorum.
  • iniesta nın eli sonucu gelen penaltı da çıkmayan kart , bugün gs-fb derbisinde olsa hakemin içinde gezdirirlerdi.

aldın mı içine uefa piçi, finale yürütmek için yırt götünü, titreyen toplar yap sikerler böyle. ( hedef klüp değil, ibne eşleşme sistemi ile yapılan kura)

not: arda çok olumlu ve çok isabetli ama messi' nin pas atmamasına artık el kol ile tepki vermeye başladı.
  • nicola rizzoli'nin neymar ve andres iniesta'yı atmayıp, son dakikada da barcelona'nın penaltısını vermediği maç.