şükela:  tümü | bugün
  • bir türk takımı için deplasmanda alınan 2-1'lik yenilgi kesinlikle 1-1 beraberlikten daha iyi.
    bir italyan veya alman takımı için değil ancak bir türk takımı evinde 0-0'ın yeterli olacağı moduna girip skoru 0-0'da tutamaz ve sonrasında moral bozukluğuyla elenir gider.

2-1 veya 3-2'lik gibi skorlarla deplasmanda yenilmek ise içeride 1-0 veya 2 farklı yenme zorunluluğu getireceğinden daha hırslı bir oyun izleyeceğiz. (hatta 0-1 iken aklıma geldi ki; 0-1 bile yeterince iyi değil çünkü rehavet ile şok bir yenilgi alabilirdik. 2-1 gerekli motivasyonu sağlayacaktır.)

bu sebeple teşekkürler fabri, istemeden de olsa daha hayırlı bir skor aldırdın. (fabri'nin bugüne kadar yaptıklarını unutup küfür edenler terbiyesizlik yapmasın, nankörlüğün lüzumu yok.)
  • üzüldüm ama skordan öte bir de iki top direkten döndü ve iki yüzde yüzlük gol kaçtı umarım inönü'de akılları başları gelir ve turu atlarlar
  • 1- çok büyük bir ihtimalle elendik. (maç 0-1 bitseydi bile elenecektik -çok büyük bir ihtimalle.)

2- stefan kuntz'u hatırladım maç boyunca. (cenk'e ya da diğer forvetlere garezim olduğu anlamına gelmesin lütfen. kuntz bizim hem en ezilen tarafımızdı hem de "sikerim talihini, burada futbol oynuyoruz." diyen yanımızdı.

3- maçın yönetmeni her kimse hemen kovulmalı bence. (digitürk bile bu kadar kötü, berbat bir rejiyle çalışmıyor.)

4- karşılaşmayı türkçe anlatan spikerin de işine bir an önce son verilmeli: o kadar çok hata yaptı ki, o maçı anlatırken bütün motivasyonum alt üst oldu.

5- avrupa'da oynanan maçlarımıza "türk" taraftar alınmasın lütfen. (sikerim onların milliyetçiliğini.)

6- çok üzgünüm evet, ama fabri'yi hala çok seviyorum. desteklemeye devam edelim lütfen.

7- bu son olsun.
  • hiç burdan entry girerek küfür edecek dermanım yok.küfür isteyen orospu çocuğu renkliler, yeşillendirin rahat rahat kayayım alayınıza.
  • yorumlara bakıyorum da asıl ben başka bir maç izledim sanırım.

lyon denen takım daha sahasından hatta ceza sahasından çıkmayı bilmeyen çoğu zaman da karambole çıkan bir takım.

sürekli kaleciye geri pas veriyorlar ve kaleci de topu uzaklaştırmak yerine yana oynuyor nitekim bir pozisyonda kaptırdılar ancak devamı ofsayt oldu.

hücum yapıyorlar iyi hoş ancak olmadık yerlerde olmadık basit pas hatalarıyla top kaybediyorlar, pasları kısa kalan o kadar çok an oldu ki bazılarında formayı karıştırıp beşiktaşlı futbolculara pas verdiklerini sandım.

tamam baskı kurdular ama o kadar da olsun beşiktaş yaslanınca her takım o baskıyı kurar bir pozisyon üretemediler maç boyunca, karambolden bir gol ve ardından kalecinin hediyesi ile kazandılar.

istanbul'da beşiktaş stres yapmaz ise rahat bir maç kazanır diye düşünüyorum. beşiktaş evinde eninde sonunda gol atar bu takıma yeter ki panik yapıp yüklenip arkada açıklar vermesin. çünkü lyon kontrataklarla can yakabilecek takım sadece.
  • fabricio yu severim, yeri geldiğinde ağladı yeri geldiğinde kurtardı. canı sağolsun. beşiktaşın turu istanbul'da geçeceği maçın ilk ayağı buydu.
    büyütmeyin olum ya adam üst'e yüklü girmiş.
  • lan bi kanun çıkarsalar keşke bizim takım öndeyken spikere takımı-skoru övücü her tür yorum yasaklansın diye. şampiyonlar ligi finali bile yapabiliriz bu yöntemle zannımca.

adam resmen maçı verdirdi ya la bi de hala 2-1 iyi skor diye başladıydı iyi ki maç bitti. şenol güneş sana da ne deyim zorla yedirttin yani.
  • ulan şunu tolga yapsa doğramıştı beşiktaş taraftarı, ama şimdiye kadar üfleyip püflediklerini geri alamıyorlar şimdi yok şenol şöyle yaptı yok şenol böyle yaptı. ne yapıyorsunuz kardeşim siz bu kalecilere de böyle mallık yapıyorlar ?
    fabri %100 gol kurtarmış !! lan o onun görevi, kurtaracak tabi amk işi o, yerse de canı sağolsun dersin, ama çalımı attıktan sonra topu vurup dikmen gerekirken mal gibi bekleyip golu yedirmek nedir ya ? şenol güneş'in hatası fabriyi çıkartıp tolgayı almamasıdır. eski maçları da hatırlıyorum, tolgalı maçları falan o zaman tolga günah keçisiydi şimdi de şenol olmuş keçi. vay emenike.
  • lyon'nun hocası dk 52de 2 değişiklik yaptı ve maçı aldı. ilk gol biraz karambole geldi, ikinci gol kişisel hatadan geldi ama lyon'nun zaten dk 52 ile golü yediğimiz dk 83 arasındaki oyunu maçı alacaklarını gösterdi resmen.

2. maç için ümitliyim. zaten deplasmanda 2-1 de kötü bir skor değil. rakip lyon da olsa istanbul deplasmanı hiç bir takım için kolay değil, hele ki böyle gergin bir havada geçen maçtan sonra istanbul'daki maç normalden de beter olacaktır onlar için. iki olumsuz nokta var, cenk'in casper modunda takılması ile marcelo'nun cezalı durumda olması. gerçi bu kez quaresma da takımda olacak, o yüzden ne olacağı pek belli olmaz.

yine de yapma fabri be. hayır şunu da biliyorum, dinamo kiev maçında öyle ağlayan bir insan yediği o golden sonra bizden daha çok üzülmüştür. yani eminim buna da. ama olmadı işte. atiba'ya da yakışmadı o riskli pas. sevgilim tarafından aldatılmış gibi hissediyorum resmen.
  • lyon kazanmayı haketmedi yazmış sağolsun trabzonsporlu bir badim..

doğrudur. lyon kazanmayı haketmedi.

ama biz yenilmeyi çok hakettik be abi.

adamlara gol attırmak için elimizden geleni yaptık ya. fabri'nin yediği golü boşver, ilk gol gelmese o da olmazdı zaten ama kardeşim ilk gol bile yenilecek gol değil bırakın allah aşkına ya..

kendi emeğine acımayan adamlar taraftara acır mı amına koyim? şenol hoca kusura bakma da sıçıp batırdın yani. necip-atiba-tolgay-g.inler 4'lüsüyle bitirdin maçı abi naptın sen ya? defansla mı geldik buraya? nerde top saklamak nerde hücum?

hep diyorum; yenil.. yenileceksin tabii biz arkandayız her zaman.. ama böyle yenilme lütfen iki gözüm. neden hep sevgimizle sınıyorsun bizi ya? hep bu oluyor ama hep.. yapma şunu. iyice kahrolalım diye geri pası atiba atıyor, topu fabri kaptırıyor. neden abi? tosic değil pası veren? çünkü biz o ikisini çok seviyoruz di mi? bak böyle yapma işte be.. yapma..

turu geçersin elenirsin mühim değil canın sağolsun ama bu şekilde yenilme biriciğim ya. off..