şükela:  tümü | bugün soru sor
 • 13 nisan 2018 cuma sabah saat 09:00 itibarıyla satışa sunulacak apple lisanslı; earpods fiyatı: 49 tl, adaptör fiyatı: 39 tl, 1 metre uzunluğundaki lightning kablo fiyatı: 39 tl ve 2 metre uzunluğundaki lightning kablo fiyatı ise 49 tl olarak belirlenmiş durumda.

  donanımhaber ölücülerini bile hayrete düşüreceği kesin. ihtiyacınız varsa yada yedek peşindeyseniz yallah bim'e.

  aynı ürünler halihazırda (apple store'da) earpods kulaklık: 129 tl, adaptör: 89 tl, 1 metre lightning kablo: 89 tl ve 2 metre lightning kablo: 129 tl‘ye satılıyor.

  not: bim reklamı değildir.

  kaynak:

  1
  2
  3
 • ankara kolej bim'de bir adet earpods'la kapattığımız şenlik. şansa ki daha iki hafta kulaklığımı kaybetmiştim.
  ama maalesef ki istanbul feriköy'de bulamadım.
 • başlığı açan arkadaş sayesinde haberdar olduğum kampanyadır kendisi. sabah 8.45 te giderek bi adet earpods u kaptım. kulaklıklardan her bim şubesine 2 adet göndermişler. ligthning kablolardan yanlış görmediysem bi 10 tane vardı sanırım. orjinallik konusuna değinirsek kesinlikle orjinal arkadaşlar zerre şüpheniz olmasın. daha önce earpods kullandığım için ses kalitesine baya aşinayım. sahte kulaklıklar malzemeden daha çok ses kalitesinde kendini bariz belli eder. koskoca şirketin apple çakması ürün satabileceğine ihtimal veremiyorum çünkü yanlış bilmiyorsam eğer böyle markaların sahte ürünlerini satmak zaten yasak. bu arada bim ikinci defa apple aksesuarı satışı yapmış. geçen yaz yine aynı şekilde kablo ve kulaklık satmışlar ve yine saniyesinde kapış kapış gitmiş. büyük ihtimal tekrarlanacaktır bu kampanya bi dahakine kaçırmayın derim.