şükela:  tümü | bugün
 • bir avuç nagehan alçı ağıdı içeren yazıdır.

  ekrem imamoğlu'nun fenerbahçe - galatasaray derbisine gitmemesi gerektiğini ku- ehem... yazmış.

  https://www.haberturk.com/…u-derbiye-asla-gitmemelilink

  bu derbide trabzonspor ile geçmişten bir kupa husumeti olan fenerbahçelilerin de galatasaray taraftarı ile birlikte imamoğlu'nun adını haykırması, kendisinin büyükşehir belediye başkanlığını ulusal basında da tescil etmiş olacak, bunu adı gibi biliyor nagehan.

  türlü sansürlerle imamoğlu'nun açıklamalarını, iktidar tarafından ortaya atılan iddialara verdiği yanıtları halkın büyük çoğunluğundan gizleyen havuz medyası bu defa çaresiz kalacak.

  evet, yayıncı kuruluşun tribün seslerini kısacağından hiç şüphem yok ama maalesef(ne mutlu ki) maça dair tarihe düşülecek notlar yayıncı kuruluş videolarından ibaret olmayacak.

  maçta kendisine tribünlerden gelecek desteğin toplumsal gerilimi tırmandıracağını söylemiş ve imamoğlu'nu itidale davet etmiş alçı. hızını alamamış, "bu gerilim imamoğlu'nun aleyhine sonuçlanır" kabilinden laflar etmiş.

  daha dün akşam maltepe sayımlarında görevli memurlara saldıran kalabalık kimsenin gerilimi tırmandırmasına ihtiyaç duymadı, sizin mahalle kaosa ihtiyaç duyduğunda karşı mahalleden malzeme beklemez nagehan, bunu ikimiz de bal gibi biliyoruz.

  kalbinizin her atışını boğazınızda, damağınızda hissediyorsunuz; korkudan ne yapacağınızı şaşırdınız. üstelik bu korku hiç de yersiz bir korku değil zira yarattığınız kamplaşmanın bir sonucu olarak bundan sonra sular yükseldiğinde balıklar karıncalara nasıl merhamet etmediyse sular çekildiğinde de karıncalar balıklara merhamet etmeyecek. güç el değiştirdikten sonra size kapılarını açacak bir ulusal basın kuruluşu olacağını hiç sanmıyorum; size kapılarını açsalar da açmasalar da, kendilerinin de sizin gibi tarihin tozlu sayfalarına karışacağını bildikleri hâlde açmayacaklar o kapıları. son bir umutla merhamet dilenecekler yani "bakın biz de sizden olduk, suyunuza gidiyoruz işte; gelin sulh olalım, unutalım geçmişi" kabilinden eylem ve söylemlerle.

  imamoğlu o maça gitmelidir ve oluşacak atmosferi iktidar yandaşlarının yüzüne yüzüne çarpmalıdır.
 • boşnak güzeli nagehan eğer istanbul büyükşehir belediye başkanı ekrem imamoğlu'na "o maça gitme" dediyse sayın başkanın 14 nisan 2019 fenerbahçe galatasaray maçına kesinlikle gitmesi gerekir.

  nagehan istiyor ki, ekrem imamoğlu'nun arkasına aldığı halk desteği görülmesin duyulmasın bilinmesin. sonra tüm dünyaya rahatça "oyları çaldılar" diyerek seçimi yeniletsinler. yemezler..
 • fenerbahçeliler demokrasiye inanır, isterse 20 yıllık başkanını değiştirir, o yüzden bence demokrasiye inananlar, bir oy farkı yenilgiye saygı duyanlar istanbul büyükşehir belediye başkanı ekrem imamoğlu’nu güzelce ağırlayacaklardır. alçı da tv başında tırnaklarını yesin izlerken.
 • geçen gün çalıştığım tesise (konaklama en az günlük 2700 tl) ailesi ile gelen ve bu parayı insanları karalayarak, onlara iftira atarak kazanan manipülatörün yazdığı yazı.
 • ekrem bey,
  akıl vermek gibi olmasın ama nagehan hanım sizin için ne yazdıysa lütfen tam tersini yapın.

  nagehan hanım,
  ekrem beyi çok düşünmüşsünüz, şahsım adına size teşekkür eder kariyerinizde başarılar dilerim. bir beşiktaş aşığı olarak kendisini maçta görmek en büyük temennimdir.

  anket başlattım editi:
  (bkz: ekrem imamoglu derbiye gitsin mi anketi)
 • izmir mitingini kendisinin iptal ettirdiğini zanneden bir çomarın yazısı! yeniden sayım var diye miting iptal edildi ama ysk’nın sayım işi bitsin ve imamoğlu başkan seçilsin, izmir mitingi mutlaka yapılacaktır! hem sana ne imamoğlu’nun nereye gideceğinden nagehan alçı? sen git recep tayyip erdoğan’a "haşmetli büyüğümüz, lütfen meydanları belediye başkanı adayları’na bırakınız zira siz belediye başkanı adayı değilsiniz" yazısı yazsana!..
 • bu kadını hala kale alan var mı yahu?
 • imamoğlu cephesini futbol üzerinden bile bölmeye çalışıyorlar, ve bundan daha da kötüsü güya aydın olan kesim bu numarayı yiyor.
  futbol denen laneti kaldırsınlar artık bu ülkeden.
 • nagehan da otursun bu akşam boşnak edin vişça'nın maçını izlesin. sever kendisi boşnakları.

  tanım: kendisine yazar diyen bir boşnaksever'in kusmuğu.
 • imam-ı şafiye sormuşlar fitne zamanı hakkı nasıl anlarız diye, o da düşman oklarını izleyin o sizi doğru yola götürür demiş. şimdi hepsi ekrem imamoğluna saldırıyorlar.

  ahahaha ulan kaderde akp cümleleri ile yorum yapmak da varmış.