şükela:  tümü | bugün
98 entry daha
 • kaderin bir cilvesi midir, yoksa trt ekibinin öngörülü bir muzipliği midir bilinmez 72. dakikada durum 1-1 iken skoru gösteren pencerenin altında "maç böyle biterse fenerbahçe kupaya veda edecek" ibaresi belirmiştir; daha bunun üzerinden 30 saniye geçmeden fenerbahçe zaten eleniyor durumda iken bir de 2. golü yemiştir. şimdiye sadece 5 şampiyon takımın kupa maçlarını izledğimden ve bu maça kadar hçbiri elenme potasına girmediğinde bu tür bir ibare bana fazlası ile garip geldi. diğer grup maçlarına bakmakta fayda var ama cidden de fazlasıyla ilginç idi...

  10 gün sonra kendini imha edecek görüntü:
  http://www.yildiz.tv/…rt1&seektime=13-01-2011 21:31

  bu kalıcı:
  http://img837.imageshack.us/…7/8499/fenerelenir.png

  ekleme: beşiktaş'ın maçında "beşiktaş kazanırsa liderliğe yükselecek" yazmışlar. battaloglu uyardı sağolsun. bunları demek yerine pek çok dünya liginde olduğu gibi canlandırmalı küçük bir puan tablosu sağ alt köşede kısa bir süre gösterilse çok daha profesyonelce olmaz mı? ama dur, hem türkiye, hem de trt; geçiniz...
 • sayemizde senede bir defa da olsa espri yapacak malzemeniz çıkıyor, kıymetimizi bilin. kaç oldu 28, değil mi.. 2023'te 40 yapacağız hazırlanın.

  zamanının ötesinden gelen edit: noldu lan espriler havada uçuşmuyor mu, fenerbahçe'yle dalga geçtik diye sevinmiyor musunuz, neyini beğenmediniz. ha kötüleyenler fenerbahçeliyse olum bende fenerliyim lan, bırakın eğlensin adamlar.
 • üzücü maç.
  "doğu cephesinde değişen bir şey yok."
 • artık fenerbahçe taraftarlarının bile takıldığı klasik türkiye kupası maçı...gayet güzel yorumlar var facebook ta twitter larda hem daha yaratıcı..insan kendi kulübü ile ilgili daha gerçekçi ve marjinal olabiliyor demek ki...
 • (bkz: 11 ocak 2011 galatasaray beypazarı şekerspor maçı) maçının 3-1 bitmesi ile çılgınlar gibi sevinen galatasaray takımın neden bu kadar sevindiğini anlamama sebep olan maçtır. hakikaten adamların aldığı galibiyet önemli bir galibiyetmiş sevinilecek bir sonuçmuş 2 gündür dalga geçtiğim için kendilerinden özür diliyor ve bu anlamlı galibiyetten dolayı tebrik ediyorum.

  bir fenerbahçeli olarak dün "mesai saatleri içinde" 45 dakika gruptan nasıl çıkarız hesabını yaptıkdan sonra benim hesap yaparken kastığım kadar hiç bir futbolcunun sahada kasmaması ağrıma gitti. ulen arkadaş o değildi bir insan evladı 3 pas yapıp şöyle bir gol organizasyonu yapamaz mı kendinden 2 lig aşağıda bir takım karşısında. sahada öyle bir oyun vardı ki bilmeyen birisine "kayseri deplasmanındayız adamlar çok güçlü bilader güzel top oynuyorlar" diyerek kıvırabilirdik kimse de çakmazdı mevzuyu.

  velhasıl sevgili aykut kocaman elinde ki vurdum duymaz ruhsuz ordusu ile maalesef baş edememiş ve bu sonun hazırlanmasında baş aktör olmuştur. futbolculardan sahada skordan rahatsız olanı görememek dünkü mağlubiyetten ve kupada bilmem kaçıncı yıl olmasından daha acıydı.

  günün tek cümlelik özeti;

  (bkz: yazıklar olsun)
 • bu maçla yeni malatyaspor bir yeniliğe imza atmamıştır.
 • izleyemedigim için acısını daha henüz benimseyemedigim güzide abidik maç
 • ben bunu galatasaray'ın fenerbahçe fobisine benzetiyorum. fenerbahçe takımı kupa maçlarında garip bir basiretsizlikle oynuyor. finale kadar gelse bile finalde mutlaka bu fobi açığa çıkıyor ve eleniyor fenerbahçe. 28 yaşındayım, ben görmedim kupa, bakalım görebilecek miyiz.
 • fenerbahçenin bundan sonraki maçlara bakacağı maç olmuştur

  buarada gruptaki 4. karşılaşmada gençlerbirliğiyle yapılacak "prestij" maçında başarılar fenerbahçeye
15 entry daha