• (bkz: deja vu)
  • -buraya hayatın normale döndüğünü,
    -fener'in şampiyonlar ligi havasında olduğunu,
    -stat ismi ve renklerle alakayı,
    -anons skandalını,
    -kac sene oldugunu hatırlayamadıgımı,
    -fenerin sahaya cıktıgı 11in kalitesini,
    -yeni malatyasporun kacıncı ligde oldugunu,
    -fener'in sıfır cekme yolunda olduğunu,
    -pendik faciası 2 olduğunu,
    -aykut kocaman'ı, alex'i veya takımda küfredilmesi gereken her kimse onu,
    -vedat inceefe'yi,
    -aziz yıldırım'ı,
    -yenilip de hala söz söyleme cüreti olan fenerlilere cüretinin nerden geldiğini,

vs vs vs..

ve daha bir çok şeyi yazmak istemedim aslında. sadece bu rezil günde bu başlığa entry girmem gerektiğini hissettim.
  • sayemizde senede bir defa da olsa espri yapacak malzemeniz çıkıyor, kıymetimizi bilin. kaç oldu 28, değil mi.. 2023'te 40 yapacağız hazırlanın.

zamanının ötesinden gelen edit: noldu lan espriler havada uçuşmuyor mu, fenerbahçe'yle dalga geçtik diye sevinmiyor musunuz, neyini beğenmediniz. ha kötüleyenler fenerbahçeliyse olum bende fenerliyim lan, bırakın eğlensin adamlar.
  • üzücü maç.
    "doğu cephesinde değişen bir şey yok."
  • artık fenerbahçe taraftarlarının bile takıldığı klasik türkiye kupası maçı...gayet güzel yorumlar var facebook ta twitter larda hem daha yaratıcı..insan kendi kulübü ile ilgili daha gerçekçi ve marjinal olabiliyor demek ki...
  • (bkz: 11 ocak 2011 galatasaray beypazarı şekerspor maçı) maçının 3-1 bitmesi ile çılgınlar gibi sevinen galatasaray takımın neden bu kadar sevindiğini anlamama sebep olan maçtır. hakikaten adamların aldığı galibiyet önemli bir galibiyetmiş sevinilecek bir sonuçmuş 2 gündür dalga geçtiğim için kendilerinden özür diliyor ve bu anlamlı galibiyetten dolayı tebrik ediyorum.

bir fenerbahçeli olarak dün "mesai saatleri içinde" 45 dakika gruptan nasıl çıkarız hesabını yaptıkdan sonra benim hesap yaparken kastığım kadar hiç bir futbolcunun sahada kasmaması ağrıma gitti. ulen arkadaş o değildi bir insan evladı 3 pas yapıp şöyle bir gol organizasyonu yapamaz mı kendinden 2 lig aşağıda bir takım karşısında. sahada öyle bir oyun vardı ki bilmeyen birisine "kayseri deplasmanındayız adamlar çok güçlü bilader güzel top oynuyorlar" diyerek kıvırabilirdik kimse de çakmazdı mevzuyu.

velhasıl sevgili aykut kocaman elinde ki vurdum duymaz ruhsuz ordusu ile maalesef baş edememiş ve bu sonun hazırlanmasında baş aktör olmuştur. futbolculardan sahada skordan rahatsız olanı görememek dünkü mağlubiyetten ve kupada bilmem kaçıncı yıl olmasından daha acıydı.

günün tek cümlelik özeti;

(bkz: yazıklar olsun)
  • bu maçla yeni malatyaspor bir yeniliğe imza atmamıştır.
  • izleyemedigim için acısını daha henüz benimseyemedigim güzide abidik maç
  • ben bunu galatasaray'ın fenerbahçe fobisine benzetiyorum. fenerbahçe takımı kupa maçlarında garip bir basiretsizlikle oynuyor. finale kadar gelse bile finalde mutlaka bu fobi açığa çıkıyor ve eleniyor fenerbahçe. 28 yaşındayım, ben görmedim kupa, bakalım görebilecek miyiz.
hesabın var mı? giriş yap