şükela:  tümü | bugün soru sor
  • evet arkadaşlar.bazılarınıza komik gelebilir bazılarınızsa benimle dalga geçebilir ama bu başlığı açma nedenim çoktan beridir yaptığım günahlar ve onların cezasını nasıl çektiğimi anlatmaktır.anlatmak istiyorum ki ateist arkadaşlar da dine geri dönsün.öncelikle ben de ateist ve allah'ı inkar eden biriydim.burda bile haşa allah'le ve hz.muhammed'le dalga geçtiğim entryler var ki onları kaldıracağım.başıma türlü türlü belalar geldi ben yine de islam'la dalga geçiyordum.başım beladan açılmadığı bir gün rüyamda garip birşey gördüm.karanlıktı gökyüzünde bulutların içinde bir ışık gördüm bana "tövbe et yoksa başın beladan eksik olmayacak" dedi.uyandım.gittim abdest aldım ilk fırsatta bir camiye uğradım tövbe ettim.inanın o günden sonra işlerim düzeldi kötü giden hayatım 180 derece değişti.hz.yusuf'un(bilmiyorum o olmaya da bilir)"umudunu kaybetme ve asla inancını kaybetme.emin ol allah bir gün artık mutlu olma sırası sende diyecek" diye sözleri vardı.geçen gece rüyamda yine o ses bana "artık mutlu olma sırası sende" dedi.
    bakın arkadaşlar yalan söylemiyorum ya da dalga geçmiyorum.tam ciddiyim.ben yaşadım bunları ben artık allah'a inanıyorum.ateist arkadaşlardan da ricam siz de benden örnek alın.allah sizi mutlaka affedecektir.herkese mutlu pazarlar diliyorum.amin
  • allahü teala tevbe kapısını her zaman açık tutar önemli olan geçmişte yaptıklarından pişmanlık duyup bir daha aynılarını tekrarlamamak üzere yemin etmektir. böylelikle hidayete erenlerden olabilme şerefine nail olursun ve hz. muhammed (sav) sana mahşerde şefaat eder. aramıza hoşgeldin kardeşim.

huzur islam'da.