şükela:  tümü | bugün soru sor
 • isyankar17 de gelecek mi?
 • sadece içip hoş sohbet eşliğinde kahkaha atmak için değil uzun zamandır görüşmediğim badilerim ile özlem gidermek için de dahil olacağım zirve.

  mekanı biliyorum zirveye uygun, sizde uygunsanız artık bi randevunuz var demektir. kontenjan dolmadan yeşillendirin de iki bira içelim.

  ekleme1: mekanın kapasitesinden dolayı kontenjanı sınırlamak zorunda kaldık (panik yok şuan epey boş yerimiz var) kimseyi mağdur etmemek için çaba sarf edeceğimize şüpheniz olmasın.

  izmir içimizdeki irlandalılar zirvesinde yaptığım gibi yazar arkadaşlarım mağdur olmasınlar diye çaylak için ayrı liste, yazarlar için ayrı liste tutmayı planlıyorum son hafta boşluk durumuna göre çaylak arkadaşları da zirveye liste başından başlayarak davet edicem.

  bilgilerinize sunarım
  saygılarımla/best regards

  edit: artık o kadar da çok yerimiz yok.
 • bir aksilik olmazsa yerimi alacağım zirvedir. umarım eski kadro da firesiz bir şekilde orada olur ve hep beraber goygoyun dibine vururuz. alkolün ve sohbetin şelale gibi aktığı bir zirve olması dileğiyle... kib mucks bb.
 • tengri'nin soğuğunda yine neler ile uğraşacağız diyerek hayıflandığım bir saçmatronik toplaşmalı oturgaç.

  neden mi el attık bu işe?

  galiba biraz arayı açtık. ondan ...

  baya zaman olmş en son dostum cahil prof'un zirvesine gitmiştik. düşünün adam bu sabah gemiden gün doğumu resmi attı. o kadar uzaklarda şu anda.

  grt reyizi görmeyeli çok oldu, en son kentkart'ın sakalını yolup kendini inşaat işlerine vakfetmişti. abisinin şirketine çöküp, beşiktaşıma sponsor olacağım diyordu.

  satiliksozlukhesabimvar sözlüğü terketmiş, richie tenanbaum adlı 657'li yozlaşmış tipi arada izban'da görüyorum.

  basicman ve şirketine ızdırap oluyorum, o da bana bot lane'de ızdırap oluyor. onu görüyorum bak. görmez olayım ...

  flamesoul pilot olacağım diye yola çıkıp, memura evrilmeye çalışırken, en son zenci maraton koşucusu oldu diye haber aldım. go nijer !

  galiba düzenli olarak olarak görebildiğim bir huguker kaldı, o da baba olmak üzere. belki de son zirvesi olacak. efet, baba olanı torbalı'da vuruyorlar.

  daha niceleri var aklıma şu an gelmeyen. galiba özlem karşılıklı ...

  ha birde aramıza yeni katılacaklar var. sizsiz olur mu be? hepimiz bir zamanlar "yeni katılacaktık". ilk zirvemi hiç unutmam yıl 2014 ...

  tamam tamam, askerlik anısı moduna bağlamayacağım.

  gelin, birlikte içelim, sohbet edelim.

  eski günlerdeki gibi ...
 • aylar sonra, ısrarlarım sonrasında, şurada bir izmir zirvesi entrysi görmek gözlerimi yaşarttı, tarihi pek uymuyor ama uyduracağız artık
  sevgilerrrr
 • destekledigim, muhtemelen katilacagim, guzel olacak zirve. ilk kez katilacaklar icin; buyrun gelin, cekinmeyin. ben denedim oldu.
 • katılacağını söyleyen yazarları inceleyip katılıp katılmamaya karar vereceğim zirve.
 • vatan borcumu ödediğimden mütevellit katılamayacağım zirve. eminim çok güzel, eglenceli bir zirve olacaktır. ne de olsa muharrem başgan var.
 • rüzgara karşı işeyenledir.

  bir aksilik olmazsa katılacağım ama bir aksilik olursa uzaktan yardım programı ile bağlantı kurup bazı suserleri yönlendireceğim zirve olacaktır. zaten bir işin içinde fetch me some wine will ya varsa o işin ben ta.... değil tabiki de o iş harbi sağlam iş olur diyecektim. *

  sağlam olmayan işe girmez girse de çok sürmeden çıkar gider. *

  zirve mekanı olarak sardunya'nın seçilmiş olması neticesinde bazı yazarların sardunya's yolunda kaybedilmesi ile vuku bulabilecek bir zirvedir ayrıca. yol kaybedilmesi olasılığına binaen sardunya's da bir adet ajan suser bekletilip belirli bir saate kadar oraya gelen yoldan sapmışları doğru yola, hak yoluna sevk etmesi için bulundurabiliriz.

  nitekim en çok 3 tane bira içeceğim zirve olacaktır benim için. (bkz: sebebi neydi ki)

  ha bu arada belki size eğer olursa küçük bir süprizim de olabilir.*

  dip not: muharrem89 sana güveniyoruz dostum bu zirvenin altından orgazm olmuş olarak kalkacaksın. *

  edit: bu arada kim yapıyorsa artık dediğim bir afiş istiyoruz. ben katılımcıyım önce bana soracaksınız önce bana!
 • ben de ne zamandır ekşidekiler bi zirve yapsa da gitsek diyodum içimden. +1'imle katılacağım zirve.