şükela:  tümü | bugün
121 entry daha
  • kötü geceydi, olaylı bitti. yeniden görüşmemek üzere. gitmedim.
  • bir sürü güzel insanla tanıştığım gece. dili döndüğü ölçüde goraca konuşmaya çalışan herkese sonsuz teşekkürler.*
  • uzun zaman sonra ilk defa zirveye katildim. konuşan, muhabbet eden, el sıkısan, bir tebessum eden herkese teşekkürler. niki bilenler cani sikilirsa, muhabbet etmek, iki lafin belini kirmak, bir bira yudumlamak icin, mesaj atsin yeter.

bir dahakine görüşürüz!
  • güzel bir geceydi. organize edenlerin emeğine sağlık.
  • harbiden güzel bir geceydi. birsuru yeni insan ile tanıştım, sohbet ettik...
    ilk zirvemdi ve hiç yabancılık çekmedim. başta organizatörler olmak üzere hepinize teşekkürler.
  • hangi izmirliler?
  • bütün gece yallnızlıktan sıkılmam üstüne üstlük her şeyi gece bittikten sonra görmem...

ne kadar da şanslıyım.
  • muhteşem bir karaoke performansına ev sahipliği yapmış zirve.

yalan yok, gecenin başında herkesin kendi başına takıldığını görünce sıkıcı olacağını düşünmüştüm. yanımda seloti olmasa yarısında çıkabilirdim.* neyse ki diğer yazarlar bizden daha girişken davranıp masalarına davet ettiler. ilk kez gelen biri olarak memnun kaldığımı söyleyebilirim.
  • memnun yüzler görünce benim de memnun olduğum, eve yeni dönebildiğim zirve. sahnedeki tarkanı arayan arkadaşlar ehe buradayım ; ama yarın akşama kadar uyuyacağım. katılan, eğlenen herkese çok içten teşekkürler. hepinizi seviyor, gözlerinizden öpüyorum.
  • gayet güzel vakit geçirdiğim zirve.düzenleyen arkadaşların ellerine sağlık.
23 entry daha