şükela:  tümü | bugün soru sor
  • feenrbahcenin 24-20 üstünlüğü ile devam eden karşılaşma
  • ılk yarı skoru 44-35
  • 3. ceyrek 69-46 . tamamen türk 5 le devam ediyoruz
  • fenerbahçe'nin ilk serbest atışını bitime 3.30 kala attığı maç. o da tek atış, ahmet'in basket faulü.
  • 89 - 64 biten maçtır. (bkz: efe ergi tırpancı) umut vaat etmeye devam etmiştir. barış hersek ise bildiğimiz gibi.
  • 19 yaşındaki ergi'nin eric green'den iyi oynadığı maç olmuştur.

fenerbahçe'de türk oyuncu yok, türk oynatmıyorlae yeaaa diye ağzını yaya yaya konuşanlar açıp maçın ikinci yarısını izlesinler.

teşekkürler obra babam, teşekkürler dünya'nın en güzel takımı

tanım: fenerbahçe basket takımının ilk yarıyı 1. sırada bitirdiği karşılaşma
  • güle oynaya girdiğim ve girerken arkadaşlarıma fark 20 mi olur 30 mu diye konuştuğum,beklediğim gibi de sonuçlanan maçtır.sakarya çok çabaladı ama enerjileri,güçleri birinci yarının sonunda bitti.

devamlı gönderilmesi gerektiğini söylediğim egehan arna kariyer rekoru kırdı galiba,14 sayı ciddi bir başarı.ergi'yi fenerbahçe'nin geleceğinde önemli roller üstleneceğini düşündüğüm iyi bir oyuncu.

ahmet 19 sayıyla coştu,melih kaptan üçlükleri makine gibi soktu.erick green güzel sayılar yaptı.barış hersek bile sayı yaptı,daha ne olsun :)

vesely,guduric,datome dinlendirildi,bobby kadroda vardı ama süre almadı.

yalnız burada seyirciye çakmadan geçemeyeceğim,obradovic'in daha ne söylemesi,ne yapması gerekiyor taraftarı maçlara getirebilmek için?gitmesi mi?arkasından çok ağlayacağız bu adamın ve değerini bilmezsek çok üzüleceğiz ama artık geç olacak.kardeşim,bu kadar büyük başarılara imza atan dünyanın en güzel takımı sadece euroleague maçlarında mı desteklenmeyi hakediyor?? spiker mertcan bilici taraftarı üst tribünlerden alt tribünlere çağırdı ki salon dolu görünsün.yok efendim maç saati çok saçmaymış,13:00'te maç mı olurmuş,tamam belki biraz daha ileri bir saatte olabilirdi ama fenerbahçe basketbol takımı kardeşim bu,geleceksin,destekleyeceksin takımını.salona girdiğimde o kadar utandım ki takımı yalnız bırakanlar adına.yazıklar olsun,ne diyeyim.

obradovic çok büyük bir lütuf bizim için,bunu tekrar gördüm.25 sayı farkl bitirdik,güzel bir galibiyet oldu.