şükela:  tümü | bugün
  • afet ve acil durum yönetimi başkanlığı idlip yardım kampanyası basın tanıtım toplantısına katılan içişleri bakanı süleyman soylu canlı yayından rahatsızlandı. soylu'nun burnundan kan gelmesi üzerine yayın kesildi.

içişleri bakanlığı kaynaklarından elde edilen bilgiye göre dün kastamonu’da aşırı soğuğa maruz kalan içişleri bakanı süleyman soylu’nun burnu kanadı. bakan soylu’nun sağlık durumunda herhangi bir sorun olmadığı, rutin programına devam edeceği öğrenildi.

link
  • bence yüksek tansiyon sebebiyle oldu, o kadar soğuğa maruz kaldım hiç burnum kanamadı ancak yüksek tansiyon böyle bir etki yapabilir.

gerçi isin uzmanı olan kişiler daha doğru bir açıklama yapabilir ancak soğuk algınlığı biraz bahane gibi geldi.
  • (bkz: allahım bu değil öteki)

tanım: elem veren hadise.
  • bana tevfik fikret'in bir şiirini hatırlatan olay.
  • kendisine acil şifalar diliyorum umarım ciddi bir durumu yoktur.

allah işte her kulunu alacak yanına. bu nedenle bu dünya için değil diğer dünya için de çalışması ve kullarına eziyet etmemesi, kula kulluk etmemesi gerektiğini bir kere daha düşünmüş ve hissetmiştir diye ümit ediyorum.
    zira kendisi bizi çok öteledi, çok yok saydı. bu halini görünce içim acıdı gerçekten.

kendisinin bu şekilde genç ve dinç bir şekilde aramızdan ayrılması beni çok üzer açıkçası. rabbim uzun ömürler versin.

tanım: şifalar dilenmesi gereken kişinin başına gelendir.
  • umarım durumu ciddidir dedirten olay. belki de ortada bir damat operasyonu vardir kim bilir.
  • sanırım bu adam türkiyenin kasım süleymanisi. bütün pis işler bu adamda. pkk ya karşı tutumu başarılı ama bir (bkz: gestapo) yöneticisi oldugunu gerçeğini değiştirmiyor.
    seveni oldugu kadar bi o kadarda nefret edeni var.
    ben bu adamdan ve devlet bahçeliden çok keskin dönüşle akp saflarına katıldıkları için nefret ediyorum.
  • şehit inşallah.
  • çok üzüldüm...

allahım sen konuyu biliyorsun amin...