• utku, necip, welinton, montero, rıdvan, dorukhan, oğuzhan, atakan, hasic, n'koudou, güven 11'iyle çıkacağımızı düşündüğüm türkiye kupası son 16 maçı.

saat 20.45, a spor.

mensah iyileşti, ljajic ve gökhan töre de kadroda. atakan dışarda kalmış, kiralık gidecek derler kendisi için. bilemem.
  • beşiktaş- çaykur rizespor maçından sonra (bkz: akıncı) dizisini izleyebilirsiniz.
  • elenmemizi umduğum maç. oldum olası sevmedim kupayı. ligi koyalım ligi.
  • aboubakar'a bi şey olursa sergen'e fena kızacağım maç. neyin kafası bu kadro ya?
  • hasic'i izleyemeyeceksek bu mac ne zaman izleyecegiz ya,nedir bu kiralik gonderme sevdasi birakin kalsin bu cocuk gostersin kendini soyle maclarda,guvenden daha mi az ümit vaatediyor ?
  • dünkü gibi rezil bir yayın bizi bekliyor. santra yapıldıktan sonra reklamı bitirmeler, maç öncesi 45 dakika reklam koymalar maç önünü röportajlari isinmalari vermemeler,maç esnasında golü kaçırmalar...
    lig yayını bein bırakır da bunlar alırsa vay bizim halimize. selçuksportshd bile çekilmez*
  • maç öncesi muhabir: sergen hocam siz layiçle görüştünüz mü durumu nasıl ?
    evet cidden sordu bunu. benim bildiğim sergen "hayır hiç görüşmedik kadroda mıymış" diye cevap vermeliydi.
  • h.sonu ilk 11 başlayacak 7 kişi(ersin-rosier-vida-rıdvan-atiba-josef-larin) yedeklerde zaten dolayısıyla neden as kadro ile çıkılıyor eleştirilerini anlamıyorum. yani bazı iş bilmez medya mensuplarının kadro kötü dayatmasının sonuçları sanırım bunlar. as kadro dediklerinizin çoğunluğu gs derbisinde yedek oturacak oyuncular.
    abuş ve ghezzal da belli ki ilk yarıdan sonra hemen oyundan alınacak, mensah, oğuzhan ve nkoudu da oynasın bi zahmet
  • ljacic, hasic, atakan ve nicelerinin oynamasi gerekirken bu mac neden boyle bir kadroyu tercih etti anlamak güç
  • besiktas'in ilk 11'i:

--------------------utku--------------------
    -nsakala-montero-welinton-necip-
    ----------------dorukhan-----------------
    -ghezzal-mensah-oguzhan-nkodou-
    ----------------aboubakar-----------------
hesabın var mı? giriş yap