şükela:  tümü | bugün
  • koşanlara karşı reyonun üstünden atlayarak fark atmaya çalışanları gördüğümüz bir tuhaf video.
  • ekonominin süper olduğu bir ülkede gerçekleşen.
  • bak yiğenim herkesin elinde aypon var.
  • bence en çok rafların üzerinden atlayan çocuk hak etmiş, ona verin kulaklığı.
  • olayı anlatayım. steelseries artic dedikleri kulaklık 20 $ giriş seviyesinde bir kulaklık öyle bir albenisi de yok. ülke içi alternatiflerini bile paylaşıyorlardı geçen haftadan bu yana. ama sağolsun ulta süper ekonomi bunları 450 tl'den kitlemeye uğraşıyor

"bu çocuklar neden koşturuyor ?" derseniz, bazı ala davarlar ,çalışanları ayartıp zaten 3-5 adet gelen bu kulaklığı daha rafa konmadan kapaklayıp letgo ve türevlerinde satıyorlardı.

günler öncesinden ilan verip, kargo tarihi bugüne attılar.

diğer forumlarda 7 mağaza gezip bulamayan vardı. küçük ilçede yaşıyorum burda 2 mağzası var bunların
    sabah gidip baktığımda çoktan hacılamışlardı.
    bakın burası 20.000 ilçe . bir kulaklığa 349 tl bir allah'ın kulu vermez, verenlerde dalga geçerler "amk enayisi bir kulaklığa dünya para bayılmış" diye.

şu piyasada bulunamayan termus 2 hafta %30 şube indirimiyle rafta yattı. bim'de çalışan birkaç arkadaş bana satmaya uğraşıyordu düşünün öyle atıl*

millet yolunu bulmuş böyle zengin oluyor.

kısaca ala gavatların yüzünden çocuklara kızamıyorum, ebesinin örekesindeki döviz ve vergiler eloğlunun ciklet parasına aldığı bu ürünleri ulaşılamaz hale getirdi.
  • bugün satışa çıkan ve piyasa fiyatından 100 lira ucuz olan steelseries artic kulaklık ve rival mouse için çocuk-genç'lerin birbirini kelimenin tam anlamıyla ezdiği durumdur merak etmeyin bim her şubeye sadece 1 tane getirmiş olduğundan dolayı bir çok mağazada benzer durum yaşanmıştır emin olun

video

(bkz: bim çalışanlarının ürün stoklaması)

sirketdedikodulari.com
  • "ben ne seyrettim ulan!" dedirten görüntüler.
    bunu almak için üstüne para verseler şu rezilliği yapmam arkadaş!

(bkz: çüş)
    (bkz: yuh)
  • reyonun üstünden atlayanın diskalifiye edilip, 3 kampanya dönemi men cezası alması lazım, kural dışı hareketten
  • bim başlıklarına yazmaktan zevk alıyorum. neden? çünkü yaklaşık 8 ay burada çalıştım sebepsiz yere barzo müdürleri ve bölge sorumlusundan mobbing yedim. üniversite mezunu bir işsiz olarak mecbur buraya girmek zorunda kaldım. istihdam edilebilsem bunlara tamah bile etmezdim. bunları çalışma sosyal güvenlik bakanlığına mobbing yaptılar diye şikayet ettim. dava açıp bana telefonda ettikleri küfürlerin ses kaydını talep ettirip tazminatta alacaktım. zira bakanlıktan beni arayan müfettiş inceleme içinde gelecekti ama annem uğraşma oğlum dedi diye onu üzmemek için vazgeçtim. konuya gelecek olursak cuma günü gelen böyle ürünler perşembe akşamından spot denen sepetlere yerleştirilir. konuyu açan arkadaş yazmış. değerli ürünler genelde 2 tane olarak gelir. ama barzo müdürleri yine genelde 1 tanesini ya kendi alır yada eş dost akrabaya stoklar. gelip sorana kalmadı der. bu tablo her cuma sabahı zaten bim önünde yaşanır. teyzeler, ablalar, amcalar, arada gençler sabah 8.30 ta dikilir mağaza önüne. ben içerde hazırlık yaparken bunları görür gülerdim. onlarda beni görüp camı tıklatır. açsana derdi. 9:00 da derdim kimi heee derdi, kimi de olsun aç derdi. rezil yöneticileri olan bir discount markettir. müdürlerini sırf bilerek insan ezmeyi seven tiplerden seçerler. akşama kadar ayakta durduğunuz yerde 30 dakika molayı çok görür, yemeğinizi yerken yarım bıraktırır gel mal at derler. kendileri de saatlerce içerideki kameraların olduğu ofiste otururlar. bunları sürekli dile getirdim, hak yiyorsunuz dedim, yanlış yapıyorsunuz dedim belki de bu yüzden hatta büyük ihtimal bundan mobbing yedim. bim de tek masum olanlar çalışanlardır. ciddi anlamda yoruluyorlar. hamile kadına topkek kutusu attırdıklarına şahit oldu bu gözler. çalışma hayatımda şahit olduğum bütün kepazelikleri bim de gördüm. bime girdiğinizde lütfen sadece çalışanlarına iyi davranın, selam verin, gülümseyin. hepsi birer emekçidir. müdürlerini ise ezin bilginizle, diksiyonunuzla. çok rahat ezersiniz çünkü çoğu iletişim nedir bilmeyen vasıfsızlardan oluşuyor. hatta bunların bazıları sizle kavga edecek. o zaman da bunları bim'in merkezine şikayet edin. eyvallah.
  • al satçılar tarafından saldırılmıştır.