• koşanlara karşı reyonun üstünden atlayarak fark atmaya çalışanları gördüğümüz bir tuhaf video.
  • ekonominin süper olduğu bir ülkede gerçekleşen.
  • bak yiğenim herkesin elinde aypon var.
  • bugün satışa çıkan ve piyasa fiyatından 100 lira ucuz olan steelseries artic kulaklık ve rival mouse için çocuk-genç'lerin birbirini kelimenin tam anlamıyla ezdiği durumdur merak etmeyin bim her şubeye sadece 1 tane getirmiş olduğundan dolayı bir çok mağazada benzer durum yaşanmıştır emin olun

video

(bkz: bim çalışanlarının ürün stoklaması)

sirketdedikodulari.com
  • tencere için birbirine giren teyzelerden gram farkları yok. teyzeler için tencere neyse bu insanlar için kulaklık vs aynı öneme sahip. benzer insanlar kısıtlama zamanı luppocu dayıya sallayıp 2 gün yemezsen ölmezsin diyip 1 haziran da cafelerde tıklım tepiş kahve keyfi yapmışlardı. iki güruha da acımıyorum.
  • reyonun üstünden atlayanın diskalifiye edilip, 3 kampanya dönemi men cezası alması lazım, kural dışı hareketten
  • al satçılar tarafından saldırılmıştır.
  • yaklaşık 1 ay kadar önce satışa çıkan stanley termos için bim çalışanıyla benim için bir termos ayırır mısın ? gibi bir konuşma geçti aramızda. ayırmasınn imkansız olduğunu söyledi. giderken “abi sabah geldiğinde reyonlara değil direk kasaya yönel, pahalı ürünleri kasada tutuyoruz” gibi bir tüyo aldım, videodan belli olduğu üzere o tüyoyu sadece bana vermemişler.
  • yakında 100 liraya yağ alabilmek için böyle videolar izleyebileceğiz merak etmeyin.3-4 sene böyle bi video çekilse kimse inanmazdı ama şimdi olabiliyor.
  • bim' in her magazaya tek urun getirerek insanlarla dalga gecmesidir. bu goruntuler uygun fiyata urun almak isteyen cocuklarin degil, bim' in ayibidir.
hesabın var mı? giriş yap