şükela:  tümü | bugün
82 entry daha
  • sakata gelmeyelim diye indirmedim hiç bir dökümanı. yalan değil. guantanamo sıcaktır şimdi.
  • nasa ve diğer kuruluşlar gelişmiş antenler aracılığıyla evrenin uzak köşelerini boşuna dinliyor zaten. dünya atmosferini dinleseler bir çok uzay aracı fink atıyormuş etrafta...

yayınlanan belge sayısının bir anlam ifade etmeyeceği arşivdir. uzaylılarla temas kurulamamıştır. evrenin devasa yapısı buna engeldir.
    temas kurulduğunda yaşanacaklar için.
  • bu haberi ben sürekli görüyorum.bu sefer farklı olan ne?
  • uzaylıya inanmayanlar şunların ay'a çıktığına inanıyor. bunlar gerçekten ay'a çıksaydı orada işgal edilmedik yer bırakmazlardı. demeyin ki orada bir şey yok. bunlar taşı sıkar, taşın yağını çıkarırlar.
  • yillar once gordugum ufoyu hatirlatan durum.

belgelerin tamamini okuyan bir psikopat olacaktir diye dusunuyorum.

olay su sekil;

yer:bayburt'ta bir koy.
    yil:1997

koyde yasayanlar bilir, gece yatmadan once soba sonmeden yatilmaz. soba soner, kul disariya dokulur, soba kovasi sabah icin hazirlanir, yataga girilir.

neyse, gece 11 gibi annemle, evin arkasindaki kulluge kulu dokmek icin evden ciktik. annem gece tek basina gitmeye tirstigi icin her gece yanina beni aliyor. kulu doktuk ve eve donerken 4-5 km otedeki dayimlarin koyun uzerinden kocaman turuncu bir kutlenin yavasca suzuldugunu gorduk. etrafinda inanilmaz turuncu renkler saciyordu. annemle bir sure izledik ve eve gectik.

ertesi gun dayiogluna sordugumda, koyun tamamin turuncu renge burundugunu ve herkesin sokaga ciktigini soylemisti.

sonra bir sure koyun gundeminde kaldi ve unutulup gitti.

gordugumuz buyuk kutle, belirli bir simetriye sahip degildi. sekil olarak duzensizdi.

bu da boyle bir anim sozluk.

edit: @durun durun bisey dicem'e tesekkur ederim, kendisi olayi cozmustur.

buyrunuz
  • nasa'nın uzay çalışmalarına ilgiyi canlı tutmak, böylece para musluklarının kesilmemesi için ısıtıp ısıtıp piyasaya sürdüğü her zamanki klasik uzaylı palavraları.

bu defa tezgahı cia ile birlikte kurmuşlar. artık peşin para mı yoksa komisyon usulü mü anlaştılar bilmiyorum.
  • bir keresinde yazlıkta otururken gece 30 m gibi üzerimden seke seke bir varlık geçti bildiğin canlı bir şey. korktum hemen içeriye girdim bunu kardeşime anlattığımda dalga geçti, bir gün sonra tekrar aynı saatte bir daha bekledim kardeşimle ikimiz de içeriye kaçtık :) hayatım boyunca unutamayacağım bir anıydı.
  • dünya kadar bir çölde bir kum tanesi kadar olan dünya haricinde yaşam olmadığını düşünmek ahmaklıktır. "ancak" bu canlılar ile iletişime geçebileceğini sanmak da bir o kadar ahmaklık gibi geliyor.

ezcümle: tanımlayamayan cisimlere dair raporların paylaşılmasıdır. bu, bu cisimlerin uzaylılar tarafından kontrol edildiği anlamına gelmiyor. insanların henüz bu cisimlerin ne olduğunu tanımlayabilecek teknolojiye veya bu teknolojiyi üretecek zekaya sahip olmadığı anlamına geliyor.

marsa kadar araç yollayabiliyoruz diye götünüz kalkmasın hemen...
    eved.
  • ne ufoymuş birader. 1940ta şekil neyse 2020'de de aynı. azıcık teknoloji götürün farklı bir mekik üretsinler.

evimin önüne gelip konmadıkları sürece değil cia kralı gelse bu kürede farklı bir yaratığın olduğuna inandıramaz. olanlar milyarlarca ışık yılı uzakta, satürn'de.
  • dyatlov geçidi vakası'nı açıklasalar ya diye düşündürmüştür.
86 entry daha