şükela:  tümü | bugün
253 entry daha
  • gerçekten sinovac olduğunu düşünenlere satılık galata kulesi var ilgilenir misiniz diye sormak istediğim olay :)
  • nobel yalan ödülü aday adayımız, milli gururumuz, yerli bıyığımız tarafından duyurulduğu için inanmadığım olay.

ya alaman ya da amerigan aşısı olmuştur. en olmadı placeboyu damardan olup aşı oldum demiştir. geçiniz...
  • zaten biontech aşısını olmuştu. ne gerek vardı ikincisine...
  • fahrettin koca'nın aşık olması diye okudum. şaşırdım, onun adına sevindim. meğer bambaşka bişeyniş.
  • hayırlı uğurlu olsun önce bakanımıza sonra milletimize. bakanın da dediği gibi tünelin ucundaki ışığı gördük çok şükür!
    seviyoruz sizi bakanım!
  • malum partinin isminde olan adalete ne kadar inanıyorsam, ancak o kadar inanıyorum.

link neydi? link emekti.
  • bakan çok akıllıca yapmıştır. ölürse kurtulur bu ülkeden, ama tutarsa kahraman olur.
  • erdoğan'ın olmadığı yerde fahrettin koca'ya abdurrahman çelebi mi diyelim? aşı hakkında hiç safsatalara aşırı komplo teorilerine kapılmadım bugüne kadar ama erdoğan'ın olmaması kafamı çok karıştırır söyleyeyim!
  • bu konuda tek merak ettiğim neden reklam etme gereği duyuyorlar acaba? bir tek bakan için demiyorum, bütün ülkelerde ya başkanlar ya da ünlü kişiler. ben kimsenin domuz gribi aşısı veya grip aşısı reklamını yaptığını hatırlamıyorum.
  • küfretmek istemiyorum ama hay şu 'xxx olduğuna yemin edebilirim ama ispatlayamam' kalıbınıza sokayım be arkadaş, daha geçmedi mi bu salak cümlenin modası, yeter gına geldi yeter.
39 entry daha