210 entry daha
  • hayırlı uğurlu olsun önce bakanımıza sonra milletimize. bakanın da dediği gibi tünelin ucundaki ışığı gördük çok şükür!
    seviyoruz sizi bakanım!
  • aşı olmamış mı şimdiye kadar alişan bile oldu...
  • erdoğan'ın olmadığı yerde fahrettin koca'ya abdurrahman çelebi mi diyelim? aşı hakkında hiç safsatalara aşırı komplo teorilerine kapılmadım bugüne kadar ama erdoğan'ın olmaması kafamı çok karıştırır söyleyeyim!
  • bir yalan daha söylemiştir. ciddiye almayın
  • bu konuda tek merak ettiğim neden reklam etme gereği duyuyorlar acaba? bir tek bakan için demiyorum, bütün ülkelerde ya başkanlar ya da ünlü kişiler. ben kimsenin domuz gribi aşısı veya grip aşısı reklamını yaptığını hatırlamıyorum.
  • küfretmek istemiyorum ama hay şu 'xxx olduğuna yemin edebilirim ama ispatlayamam' kalıbınıza sokayım be arkadaş, daha geçmedi mi bu salak cümlenin modası, yeter gına geldi yeter.
  • bunlar normal şeyler. aşının son derece güvenli olduğunu halkına böyle gösteriyor işte. çünkü sözlerine kimse güvenmiyor.

bi bakan da zamanında canlı yayında çay içerek çayların temiz olduğunu anlatmıştı.

gerçi, o sonra kanserden öldü ama...
  • aylardır aşı ilk kimlere yapılacak diye haber siteleri beynimi yaktı okumaktan gına geldi. biz lafını yaparken diğer devletler nufuslarinin yarısını aşıladı
    sonucu şu satırlarla anlatmak istiyorum
    bir virüs geldi ortalığı etti talan
    koca ülkede tek aşılanan
    bir fahrettin bir de alişan
  • sağlık bakanının olduğu aşının gerçekten aşı olma ihtimali o aşının sinovac olma ihtimalinden daha düşük geliyorsa sorun bizde değil ülkededir.
  • bu aşıyla ilgili dünya’da en çok koruma oranı veren ülkenin sağlık bakanı bu aşıyı olmuştur. en son bildirime göre uygulanması için %50’nin üzerinde etkinlik göstermesi gereken aşı %50.4 gibi rekor bir sayıyla ipi göğüslemiştir.

sinovac aşısının etkinliğine dair

4 farklı oran ama neyse ki ipi göğüsledik
34 entry daha
hesabın var mı? giriş yap