• demokratlarin hepsinin azledilmesi gerekir dedigi oylamadir. sonuc azille sonuclanabilir. bakalim heyecanla izliyoruz

adami ya ibretlik yapacaklar yada 10 sene sonra gitmemek uzere gelecek. deli baskan olursa boyle olur

edit: burdaki 10 sene sonra gelmeyi ben hitler e referans olmasi icin soyledim arkadaslar. trump i da temsil ettigi seylerden dolayi fikir olarak goruyorum. yoksa adamin yasini biliyorum:)
  • kabul edileceğini düşündüğüm azledilme oylaması. hatta biden'in oylama sonrası yapacağı açıklamanın provası bile basına sızmış.
  • abd'nin kaderini belirleyecek oylamadır, umarım bu trump'ın azliyle sonuçlanır.
  • zaten 1 hafta sonra seve seve görevi devretmek zorunda kalan bir diktatöre ve dünyadaki diktatör sevenlere, demokratik dik duruşun sembolüdür.

cumhuriyetçilerin de destek vermesi gerekir.

amerikancı mısın diye soranlar olabilir, evet.

amerika'nın dominant olmadığı, rusya ve çin gibi ülkelerin alternatif liderliğinin yaşandığı bir dünyada yaşamak istemezsiniz inanın bana.
  • halen daha "halki daha fazla bolmeyelim :))" argumaniyla donald trump'a agiz birligiyle arka cikiyor republican temsilciler. hicbiri ulkeyi dusunmuyor, hepsinin tek hesabini yaptigi sey bir sonraki secimde secmenlerine ne anlatacaklari..
  • serefsizlerin agzi her yerde ayni lan birlik ve beraberlige ihtiyac duydugumuz su gunlerde azledilme de neymis deyip duruyorlar.
  • buradan bir azil çıkması, trump'ın yediği hurmaların götünü tırmalayacağı olayların başlangıcı olacaktır. yok buradan yırtarsa başına bir şey gelmeden hayatına devam eder gibi hissediyorum.
  • adamlar ; gider ayak biryerleri bombalamasın diye erken görevi bıraktırmaya çalışıyorlar baskanlarına.

usa da da hala akıllı adamlar varmış sayın sözlük , bu günleri de gördük gözümüz arkada gitmeyiz.
  • kabul edilirse:
    yillik 219bin $ emekli maaşı,
    ucus masrafları karşılanmasi,
    saglik sigortası,
    kendi calisanlarinin oldugu ofisi,
    ve en önemlisi 2024 adaylik hakkini kaybetmis olacak.

edit: yazar arkadaslardan gelen bilgiye göre, ek olarak omur boyu fbi korumasıni ve istihbarat bilgilerine ulasimini da kaybediyormus.
hesabın var mı? giriş yap