şükela:  tümü | bugün
664 entry daha
  • -- spoiler ---

genel olarak bakarsak ana karakteri hiç sevmedim bir kere tutarlılık yok. kız güzel o kızın hiçbir ortamda yalnız kalması imkansız ki ilk gün okulun popüler çocukları kıza düştüler. kızı zaman zaman aptal moduna sokmuşlar. bu kız aptal mı zeki mi? sürekli çift karakterli gibi.

gelelim benimle hannah'ın bağının koptuğu yere. jessica sarhoşken justin ilişkiye girmek istedi. jessica olayı idrak edemiyor belli. hannah dolaptan çıkmadı izledi. hadi o sevgilisi dedin. karışmadın bryce girdi odaya. tecavüz ediyor. hannah tek kelime etmedi. sadece izledi. bu nasıl bir şerefsizliktir?

utanmadan bir de jessica'yı intiharından sorumlu tuttukları arasına almış. bu olaylar bana hannah ile empati yaptırmadı. hannah pisliğin teki benim gözümde.

bir kere sen clay'i neden böyle bir şeyin içine sokuyorsun. madem birileri sana yapılanların hesabını sorsun istiyorsun intihar etmeyeceksin sen savunacaksın. çocuğu mahvetti. iyice deliye bağladı. sonra da sen suçlu değilsin dedi. eee ebesinin....

genel olarak tutarsız çok kötü kurgulanmış. hadi tecavüze karşı bilinç oluşturalım diye yapılmış ama ortalama altında ergen dizisi olarak kalmış.

bütün bunlara rağmen insanlarda bir bilinç oluşuyorsa ne ala ama bence gereksiz bir dizi. -

--- spoiler ---