şükela:  tümü | bugün
  • caktirmadan musterileri tirtiklamaya baslamis sirket.

ulan bir ülkede her kurum mu üç kağıtçı, şerefsiz, hırsız olur ne güzel etmişim diyorum yeni yılla birlikte bu ülkeden siktir olup giderek.

3 ay önce iptal ettirdiğim üyeliğimde kayıtlı sanal kartımdan 3 aydır bir kere bile login olmadığım bu platform, artik isleri kotu mu gidiyor ne hikmetse birden bire ikisi 7 şubatta peş peşe biri de 11 şubatta olmak üzere üç aylık ücreti çekmiş kafasına göre.

üyeliğim tekrar aktiflemiş, iptal etmeye çalıştığında da ana sayfaya redirect edip işlem yaptırmıyor çakallar. sanal kartımdan hali hazirda her ay aws hesabimin ucreti cekiliyor kontrol etmek icin girip bakmasam fark bile etmeyeceğim.

kendilerine supporttan yaziyorum verdikleri yanit, uyeliginiz aktif o nedenle alinmis e benim bu uyeligim aktif ise sanal kartimin limiti musaitti neden daha once duzenli cekmediniz de simdi hepsini birden cektiniz sorusuna verdikleri yanit yok.

son 3 aylik login historymi paylasin ip adresleri ile beraber diyorum ona da yanit yok, verdikleri tek yanit su:

"öncelikle blutv doğan holding çatısı altında kurulmuş bir dijital televizyondur. üyelik iptallerinde kullanıcılarımız aktif hale getirmediği müddetçe herhangi bir ücret çekimi yapılmamaktadır."

buyur burdan yak dogan holding'i guven timsali gormemiz ve kosulsuz teslim olmamiz gerekiyor sanirim.

burdan bir zamanlar masum izlemek icin uyelik alip sonrasinda iptal eden herkese tavsiyem sanal/fiziki kartlarini bi incelemeleridir.
  • hiç bir kurum caanım netflix olamaz...
  • (bkz: selamün aleyküm blutv ben mustafa)

taktiği ile kaptırılan paralar blutv'den tahsil edilebilir.

rezalet puanım 10/4.
  • bir iki sene falan oluyor. birden ne hikmetse, herkes izliyor diye sanırım, s sport'u kanal listesinden çıkardığı gibi üyeliğini iptal ettiğim uygulama.

daha çok para almak için tv kutusu satmaya çalışan firmadan böyle bir haber görmek o yüzden şaşırtmadı beni.
  • doğan holding olduğu için blutv'yi hiç satın almadım. kravat takmakla zihniyet değişmez. doğan holding bildiğin türk tipi holding.
  • artik hic yanit vermemeye basladi reyizler. ulan var ya is yapacaksan turkiye'de yapacaksin hak hukuk yok, al milletin parasini gitsin nereye sikayet ederse etsin.

musteri sikayeti gelir sallar gecersin basma kalip laflari, gerisi umrunda olmaz. nasil olsa bir yaptirima ugramazsin. koskoca amazona kendi hatanla bile olsa case acsan desen yanlislikla bir servisi aktif ettim kullanmadim ama ay sonunda faturada gordum adamlar ayni gun tutar bagimsiz cat diye iade eder.

bizimkiler caldiklari parayla bir de uste cikarlar vallahi vatandasi olmasan is yapmalik on numara memleket.
  • oo bunlar yol yapmis bu isi

https://www.sikayetvar.com/blutv
  • sanal karttan nasıl para çekildiğini düşündüren rezalet.

mesela iş bankası sanal kartından veya ziraat bankası sanal kartından siz limit eklemediğiniz sürece sittin sene para çekemezler.

bir iki banka duymuşluğum var. sanal kartı limiti 0 olsa bile eksiye düşüyor diye. yahu o sanal kart tanımına uymuyor zaten. öyle bir mantık olabilir mi ya ? sanal kartı limit koyup istediğin her yerde güvenle kullanabilmek için alıyorsun zaten.

bu tip durumlarda, bankanıza başvurup ben hizmeti almadım diye beyan verdiğiniz takdirde, paranızı geri alabiliyorsunuz. ( bekleme süreci vs en fazla 45 gün sürüyor // diye biliyorum )

ayrıca böyle bir ilginç! sanal karta sahipseniz ve güvenmiyorsanız, sanal kartınızla alışveriş yapın alışveriş gerçekleştikten, hizmetinizi aldıktan ( onayladıktan) sonra sanal kartınızı silin. yeni bir tane çıkartın toplamda sil, emin misiniz, oluştur, emin misiniz soruları ile 4 tıklamaya bakıyor.

bunları yapmıyorsanız siz sorumlusunuz ( bu ülkede ) ve size kullandığınız o kartı sanal kart diye yutturan banka sorumlu.

mesela, dün ne olduğu belirsiz ( benim için ) bir siteye sanal kartımı verdim ve 0 limitliydi. sadece onay için gerektiği yazıyordu. 3d secure şifresi geldi. işkillendim. kartta limit 0 iken 3d secure ekranı gelmez, limitiniz yok sayfası gelirdi. ( mail order için ) neyse dedim, para çekerse uğraşırım. şifreyi girdim. 3d secure sayfasından sonra gelen mesaj, limitiniz yeterli değildir oldu.

sanal kart dediğin işte budur. sen limiti 0 olarak ayarladığın sürece hangi siktiri boktan site olursa olsun kartından para çekemez.

ortalama 6 ayda bir sanal kartımı değiştiririm. çok güvenmediğim bir yerden alışveriş yapmışsam, sorunsuz bir hizmet almış bile olsam, hizmeti aldıktan sonra sanal kartımı değiştiririm.

0 sorun.

sanal kart ile bu sorunlara sahip olmayı nasıl başarıyorsunuz, hala anlayabilmiş değilim.
  • ulan ulkenin sucu yok ki vatandas sikilmeyi kaniksamis, ama ayni zamanda daha az sikilmek icin yollar uretmis sanal kartin limitini 0 yapmak, karti 6 ayda bir degistirmek.

e be kardesim biz de fiziksel kredi kartimizin limitini komple sanal karta vermiyoruz dogal olarak, yalnizca her ay 60-70 lira limit olur ki aws faturayi cekebilsin diye aws faturasi da 10 dolar civari oluyor genelde. o ara da blutv gelmis yapistirmis.

hirsizlik kaniksanmis, soyulana akil verme asamasina gecilmis. araba devrilince yol gosteren cok olur diye bosuna dememis atalarimiz.