şükela:  tümü | bugün
  • bu adamın yaşayan kanalizasyon olduğuna dair açık ve net tweet.
  • terörist sempatizanları afrin operasyonundan dolayı bir şey çıksa da kaldırım taşı söksek diye bahane arıyor zaten. e afrin diye çıkamayacağı için ağaç bahanesi enfes bir fırsat. katılacak arkadaşların gezideki gibi pkklıların aralarına karışmasına izin vermemeleri lazım.
  • şahsen ilgili twitini nefret suçu ve hedef gösterme olarak rapor ettim. bu herifleri şikayet etmekten asla yılmayın.
  • şaşırtmamıştır.çok tehlikeli şeyler yapmaktadır.
  • herkesin avukat tutacak geliri olmayabilir. vicdan sahibi avukatların bu tip pislikler hakkında anında dava açması gerekiyor. ha kimi kime şikayet ediyoruz o ayrı ama devran dönünce sapları da döner bu pis ağızlılara. burada birbirimize ah vah etmenin bir faydası ve yaptırımı yok maalesef.
  • abi fatih tezcan'ı ciddiye alan kaldı mı ki türkiye'de? kimsenin ciddiye almayacağı (umuyorum) twittir.
  • burada böyle bir tweet atmışlığı bulunan bir varlık. kendisini tanımıyorum ilk defa duydum. sonra da google'a adını tarattım böyle bir şey çıktı. demek ki sıradan bir trol.

son olarak
    (bkz: fatih tezcan kim amk)
  • dondurmacının biriyle biraz fazla haşır neşir olduğunu düşündüğüm birine ait tweet'tir.
  • gezi ile afrin'i nasıl birbirine karıştırmış beyinsiz,
    halen anlamadınız gezi'nin ne olduğu.

aradan 10 yıl da geçse, 100 yıl da geçse analiz edemeyeceksiniz.
    beton beyinliler.
  • ne kadar kolay ya, yemin ediyorum ne kadar kolay bu ülkede birilerini kışkırtmak. sen git afrin'e ! senin gidemediğin için içini yiyor ya hani (!) nefret ediyorum böyle insanlardan. o park şişlide nefes alınacak 2-3 yerden birisi. belki de tek yer.

sorun park değil, sorun ağaç değil, sorun avm de değil. sorun yalakalık. sadece yalakalık. umarım yetkililer böyle tahrik edenleri görüyordur ve gereğini yapacaktır.

tanım: şiddetli provakasyon içerikli basiretsiz bir açıklama.