• şahsen ilgili twitini nefret suçu ve hedef gösterme olarak rapor ettim. bu herifleri şikayet etmekten asla yılmayın.
  • daha düne kadar hocaefendisinin götünü yalayıp,

“gülen’i günde 20 saat dinlerdim.. yemek yaparken bile kulaklıkta peygamber sevgisi anlatırdı... yemek yaparken gözyaşlarım çorbama akardı...” diyen,

bugun çark edip 2 yaşındaki ogluna eski hocaefendisinin fotografina tükürten bir dinci sıçmıktır kendisi.

çok ciddiye almayın şu adamları.
  • vatan haini bir piçin yazdıklarıdır.
  • ne kadar kolay ya, yemin ediyorum ne kadar kolay bu ülkede birilerini kışkırtmak. sen git afrin'e ! senin gidemediğin için içini yiyor ya hani (!) nefret ediyorum böyle insanlardan. o park şişlide nefes alınacak 2-3 yerden birisi. belki de tek yer.

sorun park değil, sorun ağaç değil, sorun avm de değil. sorun yalakalık. sadece yalakalık. umarım yetkililer böyle tahrik edenleri görüyordur ve gereğini yapacaktır.

tanım: şiddetli provakasyon içerikli basiretsiz bir açıklama.
  • gezi ile afrin'i nasıl birbirine karıştırmış beyinsiz,
    halen anlamadınız gezi'nin ne olduğu.

aradan 10 yıl da geçse, 100 yıl da geçse analiz edemeyeceksiniz.
    beton beyinliler.
  • şaşırtmamıştır.çok tehlikeli şeyler yapmaktadır.
  • defalarca söyledim, söylemeye de devam edeceğim ; bu adam iç savaş çığırtkanıdır. türkiye'nin çıkar ve menfaatlerini gözetmek şöyle dursun, köşesinde sinsi sinsi ellerini ovuşturduğuna adım gibi eminim.

kin, tahrik ve nefret suçlarını ağzını her açtığında işleyen bir adamın yine ortalığı karıştırmak için attığı yüzlerce tweetten biri.
  • ulan bu ve bunun gibiler ülkeyi üzerlerine yaptılar, allah gibiler ol deyince her şey oluyor. hala bunları mı ciddiye alıyorsunuz diyenler var.
    kanser olunsa ciddiye almayıp görmezden gelerek iyileşmeyi mi umarsın? bu adamlar da kanser, hatta mikrop. görmezden gelmek hiç bir işe yaramaz.

ciddiye alınmak için daha ne yapmaları lazım acaba?
    adamlar hukuktan mahkemelerden bile üstünler farkındaysanız, kanunlar bunlara işlemiyor.
    hakimler ve savcılar bunlara bulaşmamak için yollarını değiştiriyorlar.
    bunları da ciddiye almıyorsanız gidin kendinizi yüksekçe bir yerden atın ölün.
  • tarzini ve ozguvenini rasim ozan kutahyali'ya benzettigim, hatta cok daha sivrisi oldugunu dusundugum kisinin tweeti.
  • herkesin avukat tutacak geliri olmayabilir. vicdan sahibi avukatların bu tip pislikler hakkında anında dava açması gerekiyor. ha kimi kime şikayet ediyoruz o ayrı ama devran dönünce sapları da döner bu pis ağızlılara. burada birbirimize ah vah etmenin bir faydası ve yaptırımı yok maalesef.
hesabın var mı? giriş yap