şükela:  tümü | bugün
  • şampiyonlar ligi 2. tur ilk maçı.
    22:45 te başlayacak ve trt 1'den yayınlanacak.

an itibarıyla iddaa oranları açıklanmasa da tottenham'ın favori olacağını düşünüyorum.

we are go west uyardı, oranlar iki ay önce açıklanmış. tottenham'a 3.60, juve'ye 1.65 oran var, ben yine tottenham diyorum.
  • juventus grup maçlarında genelde ilk yarıyı tutup ikinci yarı vurduğu bir anlayış gösterdi. spurs her ne kadar madrid * deplasmanından başarıyla çıksa da italya deplasmanın atmosferi bu aşamada daha ciddi olacaktır.
    ilk yarı:0 maç sonu:1 olacağını ve juve'nin bir farkla kazanacağını düşünüyorum.
  • bu akşam olduğunu öğrenince sevindiğim, trt 1'den yayınlanacağını öğrendiğimde sevinçten kendimi sikecek kıvama geçtiğim futbol müsabakası.

futbol böyle güzel işte lan, bırakın şimdi holiganlığı da nasıl daha iyi futbol izleriz, kendimizi nasıl geliştirebiliriz ona odaklanalım. ellerimizde biralarla zemzem sularıyla hep birlikte maç izlemek dileği ile.

biliyorum ki benim hissettiklerimi hisseden milyonlar var bu ülkede.
  • beklenenin aksine temposuz gececegini dusundugum mac. umarim yanilirim da guzel bir mac izleriz. bu arada, juventus kazanir.

edit: 10 dakikada 2 gol attirdim adamlara. siradaki mac isteklerinizi alabilirim. *
  • ilk maç. hiç sektirmeden tabi izliyorum birazdan.
    çayı da demledim. benden kralı yok.
    beraberlik bekliyorum bu maç.
    turu da hotspur geçer diye düşünüyorum.
    juve'yi severim ama kanaatim bu yönde.
    editör: juventus iyi başladı. penaltı doğru.
    iyi maç oluyor.
    editör2: vay be ne maç oldu ve berabere bitti iyi mi!
  • son 1 saatin kaldığı maç.
    trt1 de naklen yayınlanıyor.
  • https://twitter.com/…gion/status/963489272782311425

son yarım saat, heyecan dorukta. juve yenilmez. ytd.
  • italyan futbolu, ilk maç oluşun temkinli adımları, ingilizlerin temposu derken, maç 1 1 bitecektir.

bu tutmadı 2 2 diyelim.
  • tamamen götümden uydurduğum hissiyat ile totnenham'ın ilk yarıda 2 gol atacağını düşündüğüm karşılaşma.
    ayrıca geceme keyif katacak maç olacaktır. malak gibi yatarak takip edeceğim bu güzel maçı. bastır juve !
  • dünyanın dört bir yanında milyonlarca futbolseverin çocuklar gibi şen olmasının sebebi. taş gibi maç. çok şükür, geri döndü çempiyonlar ligası. varsın gol olmasın, varsın topçuları uzaylılar kaçırsın... şikayet etmeyeceğim. şu atmosferin güzelliğine, şu eşleşmenin klasına bakar mısınız? heyt be.