şükela:  tümü | bugün
  • "esnaf ziyaretinde diyor ki “kemal’in takımı hariç afrin’e gideceğiz” kemal ‘in takımı zaten afrin’de o takımın adı mustafa kemal’in ordusudur. o ordu senin ordun değil. bu milletin ordusudur. benim oğlum asker. benim oğlum askerlikten kaçmadı çürük raporu almadı. benim oğlum bedelli ödemedi. benim oğlum fakirin fukaranın oğlu nasıl askere gittiyse öyle askere gitti. senin çocuklarına ne oldu? takımının hanedanının çocukları ne oldu?

garibin gurebanın şehidin üzerinden edebiyat yaparsın köşeyi dönünce kaçarsın. çocuklarını askerden kaçıran adam milliymiş. gayrı milli bir adam millilik edebiyatı yapıyor. çocuğunu askere göndermeyeceksin. kendi toprağından kaçacaksın yunanistan ege adalarını işgal etmiş ses çıkarmayacaksın durup kılıçdaroğlu ile uğraşacaksın. abd’nin terör örgütleri pkk pyd’ye silah vermesini asla kabul etmiyoruz. bunun karşısında alınacak her türlü kararı destekliyoruz."

şeklinde olandır.

(bkz: ilker başbuğ'u hangi şerefsizler hapse attı)
  • bu sefer doğru yerden girmiş kılıçdaroğlu ama yine de gereği kadar ses getirmeyecek olan açıklama...
  • (bkz: yine mi ayar)

zaten on yıldır hep ayar da ayar. bunca ayar ne yarar? istifa et genel müdür.
  • bugüne kadar erdoğan a karşı takındığı en agresif tavrıdır. bakalım kendisi de tehdit edilecek mi?