• bu sefer tutmaz diyorum ama hadi bakalım.
  • kuzum siz deli misiniz? gezi parkı yok edilecekti, burada parkı yakıp yıkıp üzerine aveme dikme durumu yok ki. altında tünel olsun, orası yine ağaçlandırılır. velveleye vermenin gereği yok.

ayrıca yol için edinekapı'da şehitliği taşıdı bu zihniyet, ağacın anasını bile beller.
  • başlık sahibi ve herkesi direnişe çağıran kardeşimiz "amudakalkansempaze" maksimum 15 yaşında nereden mi anladım? son 24 saat içinde 150 tane entry girmiş. galatasaraydan, rte'ye, afrinden, şahan'ın yeni filmine hiç birisinden keyif alamamış en sonunda mevcut ortamda en fazla 20 kişinin gideceği çevre genişletme çalışmasına "haydi millet abanıyoruz" diye destek mesajları falan yazıyor. tamam çok iyi anlıyorum onu jenerasyon olarak geziyi yakalayamadı ve o da şu bok gibi hayatında bir değişiklik olsun istiyor ama geçti o işler artık yeni türkiye'de öyle şeylere yer yok. genç ve orta yaşlı aklı başında herkes bu ülkeden bi bok olmazı kabullendi. bu düzeni değiştirmek içinde artık hiç kimse çabalamaz.
    edit-1
    ve beklenen mesaj gram sekmedi tespitlerim. hayır bir önceki mesajımda (bkz: allah yok din yalan) ayarında yazmışım ona rağmen aktrollde oldum. yetmedi kendisine mesaj yoluyla küfürde etmişim. ne diyim ki 2 senelik meslek yüksekokulunda başarılar :/
    edit-2
    tüh bu yorumun altına yazdığı yine hakaret dolu mesajı sileceğini düşünmediğim için ekran görüntüsünü almadım :( silmiş.

haa birde unutmadan şubat ayındayız ve nispeten istanbul soğuk geziye gelen kuru kalabalığın, büyük çoğunluğun haziran sıcağında yapacak daha iyi bir işi yoktu. bunuda kabullenirsek süper olur :(
  • iktidara 3 yıl daha edebiyat parçalatmak isteyen gitsin. 2019'da elini güçlendirirsiniz iyi de olur. gezi güzeldi çünkü sokağa çıkanlar bunu planlamamıştı. şimdi her şey planlı. sol kesimin neye tepki göstereceği belli. ağaçlara bulaşma tarihi de tesadüf değil. "sokağa çıksınlar da biraz bize hikaye çıkarsınlar" peşindeler.
    2 sene daha sabır. sonra götlerine sokarız budakları.
  • gezi olayları sırasında ortaya çıkıp bir anda milyonlarca takipciye ulaşan sonra sessiz sedasız kaybolan occupy turkey tarzi hesaplar yine turedigine gore otpor çalışıyor.
  • teroristler korkudan sokaga cikamadiklari icin bu tur bahaneler aramaya devam edecekler. umarim akli basinda tipler bunlarin gazina gelmezler. ıki pkk/ypg lehine slogana orasi cehenneme doner.
  • gereksiz gördüğüm eylem. gezi protestosundaki durumla uzaktan yakından ilgisi yok. projeyi inceledim, aynen parkın karşısındaki gibi tünel girişi yapılacak, üstü yine toprakla örtülecek. parkın çok küçük ve pek kullanılmayan tarafında yapılıyor. ağaçlar batıdaki gibi köküyle çıkartılıp iki tane başka parka dikiliyor. yerine çok kök salmayan başka ağaçlar dikilecek. proje beşiktaş ve barbaros bulvarındaki trafiğin yükünü azaltacak, dolmabahçe'den zincirlikuyu tarafına 5 dakikada gitmek mümkün olacak. kamu yararına bir projedir, ben karşı değilim.
  • vallahi çok büyük direniş.
    https://twitter.com/…gann/status/965221368269869057

millet gene kendine eğlence bulmuş, sokakta göbek atacak ortam arıyorlardı şimdi bunu buldular. 3-5 tanesi çıkıp polise dostoyevski okur, sonra siktir olup giderler.

komedyen pembe götlüler sizi.
  • kitap okuyan ve dans eden insanlar görünce medeniyetle arasındaki uçurumu fark edenlerin ne yazacağını şaşırdığı konu.
hesabın var mı? giriş yap