şükela:  tümü | bugün
  • cedi'nin tekrardan ilk beş başlayacağı maçtır. oklahoma'da westbrook ve carmelo'nun durumu maç saati belli olacakmış.

yeni takasları ile celtics maçında olumlu sinyaller veren cleveland için ciddi bir sınav bu maç. bu bakımdan çekişmeli ve zevkli olabileceğini düşünüyorum.
  • bir tarafta takımım oklahoma. bir tarafta lebron ve cedi faktörüyle sempatimin olduğu cleveland. harika bir maç.

takip etmek isteyenler için link.
  • digiturk'te sports tv'de yayınlanan maç.

az önce lebron ikili sıkıştırmada boşa çıkan cediyi gördü cedi üçlüğü salladı top birkaç kez potada sekti girsin diye neredeyse ekrana vuracaktım. girince ben de rahatladım.

edit: ulan yıllardan beri bir kobe'ci olarak her fırsatta yerin dibine soktuğum antipatik bulduğum lebron'ı destekletiyor bana.

aslanım 2.yarıya sayıyla başladı. sonrasında j.r. smith orta sahadan kaçırdı. oldum olası sevemedim şu j.r ı
  • j.r. smith’in cedi’ye pas vermemek konusunda dis guclerle anlastigini dusundugum mac.
  • cedi'yi izlerken 2k'da my career oynadığım ilk sene aklıma geliyor. iyi niyet, savunmada ciddiyet, boş şut sok, geri koş, ileri hızlı çık.
  • cedi’nin westbrook karşısında çaresiz kaldığı karşılaşma. ayrıca kaç maçtır dikkat ediyorum da cedi perdelemeden kurtulmakta çok zorlanıyor. perdenin etrafından dolaşması yaklaşık 2 saniye sürüyor. bu da rakibe rahat atış imkanı sağlıyor. bir de sanki bazen savunma yaparken dalıp gidiyor sanki kafası. sonradan farkediyor savunduğu adamın artık orada olmadığını.
  • çok iyi maç oluyor. cavs’ın yenileri özellikle de larry nance savunmada çok etkili. hood’da dış şutlarda ritim bulursa cavs maçı kazanma noktasına gelebilir. ama okc’de steven adams diye bir tank var sanki. cavs’ın 148 sayı yediği maçtada çok zorlamıştı cleveland’ı.
  • büyük maç olduğu için mi bilmem ama ilk 5 başladığı maçta cedi süre alamıyor.
  • cedi için açtık ama lebron diye biri var o da fena oynamıyor.
  • gariban cedi'nin beton gibi adams'a sürekli perdede takıldığı maç ama insan hak veriyor haliyle. güzel maç oluyor cedi yine faydalı oynuyor kral da yavaştan ısındı.