şükela:  tümü | bugün
  • üst edit:
    -paralı köpekmişim, doğmamış çocuğuma ne beddualar okunmuş. vay be. sizin gibilerden neden tiksindiğimi şu an bir kez daha anladım. özelden küfür edenler, siz de acizsiniz. sizin gibi düşünmeyen herkese ağır küfür etmek tek çözüm yolunuz.

-daha saniyeler geçmeden damladılar. ben sadece aşağıdaki yazdıklarımdan sorumluyum. keçi otlatılan ada muhabbetleri hakkındaki fikirlerimi duysan o yazdığını silersin.

-evet bütün dünya bize karşı. bunu sen göremediğin için zaten şu an karşıtız. ayrıca merak etme senin eğitiminden daha kötü bir eğitimim olduğunu çok düşünmüyorum. her karşıt görüşlüyü cahil zanneden bir tahammülsüzden başkası değilsin gözümde.

"birilerinin bazı ülkelere kafalarına göre girip çıkarak istedikleri gibi davranmalarını bizim üzerimizde de denememeleri konusunda ikaz ediyorum. eğer bunu yaparlarsa çok yakında cevabı alacaklardır. ve yardım ettikleri teröristlerin yanlarında çok bulunmaları konusunda uyarıyorum. başlarına geleceklerden sorumlu değiliz. bizim verecek bir karış toprağımız yoktur." minvalindeki keskin, kararlı bir duruşu ele alan konuşmadır. gurur duydum. duymaya da devam edeceğim. sizin küfürlerinize rağmen. çünkü bu vatan meselesi, millet meselesi, toprak meselesi, bayrak meselesi. sizin atacağınız boklar zerre kadar umrumda değil.

chp'nin ve ülkenin yarısının, bu vatanın topraklarına göz dikildiği halde ülkemize destek olmak yerine sürekli gereksiz saçma sapan açıklamalar yaptığı bir dönemde, kürt devleti kurmak isteyen köpeklerin ypg'ye "legal silah yardımı" yapmak için oluşturduğu ve ortaya türettiği ışid piçlerini kurduğu bir dönemde, şaka değil bütün avrupa'nın ve elebaşları, babaları abd'nin hem medya hem de askeri alanda karşımızda olduğu bir dönemde, çok sağlam bir duruşa bu ülkenin ihtiyacı vardır. ve bu sağlam duruşu gösterdikleri için bahçeli, bozdağ, erdoğan, çavuşoğlu gibi siyasilere bir türkiye cumhuriyeti vatandaşı olarak teşekkür ediyorum.

aşağıda laf atacak ekşici piçlere peşin not: şu an size şaka gibi geliyor belki ama hayatınızda hiç olmadığınız kadar saldırı altındasınız. her taraftan hem de. ve namusunuza, bayrağınıza, toprağınıza yapılıyor bu saldırı. ama içimizdeki gafiller her dönemde vardı. biz yine de bu toprakları savunacağız sizlere rağmen ama sizler için.
  • vatan toprağı goygoyu yapan akp'lileri şöyle alalım:

(bkz: yunanistan'ın türk adalarını işgal etmesi)
    (bkz: keçi otlayan ege'deki 18 ada için savaş mı yapalım)
    (bkz: akp'li yazarların utanıp yazamadığı başlıklar)

bir karış vatan toprağı'ymış, hassiktir oradan.

edit:
    "bu sağlam duruşu gösterdikleri için bahçeli, bozdağ, erdoğan, çavuşoğlu gibi siyasilere bir türkiye cumhuriyeti vatandaşı olarak teşekkür ediyorum"

sesli güldüm.

başlığı açan troll'ün peşin notunda belirttiği saldırı için: (bkz: siyasal islam)

ah minel ask ve minel mevt'in ricası üzerine edit:
    küçük enişte, dış politika dahisi ahmet davutoğlu'ndan unutulmaz ve sürükleyici bir başarı öyküsü:
    (bkz: süleyman şah türbesi)
  • yine büyük resmi gören bir troll beyanı içeren başlık. he kardeşim he tüm dünya bize karşı amk. ama neyseki bir dünya liderimiz var ve herkese kafa tutuyor.*
  • ekrandaki slaytlarla chp ve hdp'illeri vatan haini olarak lanse eden konuşmadır. çok tehlikeli söylemler bunlar, birlik ve beraberliği değil tam tersi iç çatışmayı daha da derinleştirir.
  • takip etmediğim konuşma. bizi kim kıskanıyor, kime haddini bildireceğiz biri özetlesin sevabına.
  • kelimesi kelimesine haklı olduğu için tam destek yazımı yapıştıracakken kuduz akplinin boş hakaretlerini okuyup vazgeçtiğim konuşmadır.

allah belanı versin akpli!

not: vatan toprağı ve abd hakkında söylediğine tamamen katılıyorum. ege adaları meselesinde zırvalıyorsunuz. sıra oraya da gelecek. aynı anda olursa hepsini kaybederiz. avrupa denen yılanı uyandırmadan suriye'den abd'yi kovmalı önce. daha sonraki hedefimiz akdeniz olacak zaten. alttan alarak çaktırmadan hareket etmek bence mantıklı.
  • ekside yazip diger sozluk yazarlarina "eksici pic" demek de enteresan bir durum.

yine de "eksici pic" olmak namussuz oglu namussuz, orospu cocugu bir troll olmaktan iyidir.
  • emperyalizmin karaktersiz babası abdye karşı ve teröris olan her oluşuma karşı tavrını doğru bulduğum, antartikada kurulacak üssümüz olduğunu öğrendiğimde sevindiğim, ama bir o kadar yanlış gördüğüm dokunuşların da olduğu konuşmadır.

1. şakşakcı tayfanın abartılı ve fanatik tutumları.
    allahuekber ve ya allah bismillah şeklindeki sürekli nidaları bana pek çekici gelmedi.

2. aynı minvalde düşünmeyen herkesi, her zaman olduğu gibi terörist destekçisi ve ülke düşmanı ilan edebilmesi

3. milliyetçilik anlayışımızı en çok dini temellerle dillendirmesi.

4. abd osmanlı tokadı yememiş belli demesi ile aklımızla dalga geçmesi.

5. abd halkının cebindeki parayı türk halkının cebindeki paradan daha çok önemsemesi.

"biz savaşı oldüğümüz zaman değil, onlara benzediğimiz zaman kaybederiz"

alıntısı da aklimda kalan sözdür.

edit: ekleme
  • bu milliyetcilik, askerlermize ‘kelle’ derken neredeydi?
    bu vatanseverlik, askerlerimize ‘cuval’ gecirilirken neredeydi?

bir gunde vatan sevdalisi olunmaz.