şükela:  tümü | bugün
  • galatasaray tekrar liderlik koltuğuna oturur oturmaz başlayacak olan tartışmalardır. potansiyel beyanları yazıyorum:

rıdvan dilmen: "gomis gibi oyuncular haksız rekabet yaratıyor, derhal yabancı sınırı getirilmeli."

mircea lucescu: "ben cenk tosun, cengiz ünder falan anlamam; bunca yabancı varken türkler nasıl gelişecek? yabancı sınırı pls"

dursun özbek: "kendi baskın seçimini düzenleyip kaybeden ilk ve tek spor kulübü başkanı olmamın sebebi belhanda'ydı. bu arada tarık çamdal'ın sözleşmesini 5 yıl daha uzatıp kaçtım ehehe."

arda turan: "benim gibi değerli bir varlık bile memleket hasretiyle beni büyüten takım olan başakşehir'e, can dostum emre'nin yanına döndükten sonra ülkede oynayan bütün yabancıların hala sınır dışı edilmediğini görüyorum ve şaşkınım. adam gibi adam olduğumu söylemiş miydim?"
  • lucescu dahil olmak üzere herkesin dilinden düştü bu durum ama bir tek bizim şeytanı susturamadık.

rıdvan bunu gs kaybetsin kaybetmesin her zaman söylüyor mesela... adam yabancı düşmanı çünkü.

ulan fb'nin dün gollerini fernandao atmış, bjk'nin gollerini yabancılar atmış ki talisca'nın attığı golleri rıdvan efendi nerede görecekti merak ediyorum?

bugün keza gs'nin attığı goller hep yabancı... ve yine rıdvan efendiyi gomis'in iş ahlakını ve profesyonelliğini göstermemiz lazım. hani şu savunduğu grup olan volkan demirel, arda turan ve emre belozoğlu'nda olmayan şeyler... istiyor ki en çok parayı bunlar kazansın.
  • ridvan'a hak verdiğim tartışma. adam canı istediğinde gomis'le halı saha maçı yapamıyor. ne bileyim talisca'yi himayesine alamıyor. acun kankisiyle bir olup, yanlarına valbuena'yı da alıp el calsico izlemeye gidemiyor. emre'yle, arda'yla bunlar mümkündü. düzeni devam edemiyor şeytancığımın.