şükela:  tümü | bugün
  • ucl son 16 ilk maçı.
    ajax bu sene çok iyi ancak son haftalarda şok sonuçlar aldılar. çok basit gol yiyorlar, feyenoord'dan 6 yediler, heerenveen'den kendi sahalarında 4 yediler, ki 4 de atmışlardı.
    real ise son haftalarda bayağı formda, son olarak da ligde atletico'yu, hem de rakip sahada 3 atarak yendiler.
    keyifli maç olacak, favorim madrid ama şampiyonlar ligi havası çok ayrıdır.
    hiçbir sonuç sürpriz olmaz bu maçta.
  • istim üstündeki real madrid'in kazanmaya yakın olduğu maç. oranı da gayet iyi. ajax enerjisiyle öne çıksa da tur için güçleri yetmeyecektir.
  • tüyleri diken diken eden bir atmosferle baslayacak olan sampiyonlar ligi ceyrek final ilk maci. yanilmiyorsam mac oncesi konser veren abimiz andre rieu idi.
  • güzel bi atmosfer ile açılışın yapıldığı maç.

ajax’ın beraberlik alması olası .

büdüt : dün gece yarısı real madrid’in kaldığı otelin önünde birsürü havaii fişek atılıp bildiğin türk usulü taraftarlar rakibi bozmaya çalıştılar.

ve maç başladı.
  • real madrid'in en az 3 tane atacağı maç. 0-3 veya 1-3 gibi bir sonuç bekliyorum. ama real fazlasını da atabilir.
  • tv'nin sesini açmaya çalıştım hunharca. meğer adamlar saygı duruşu yapıyormuş sala için.

inanilmaz, inanılmaz.
  • ajax tribünleri çok canlı. türk tribünlerine benziyor. lalalala haa cimbombom tezahüratı yapıyorlar. ıslıklar, bağırmalar gırla.

ajax da hızlı başladı. güzel maç olacak gibi.
  • ajax bu real madrid'i sahadan silebilir
  • dakika 18 itibatiyle çatır çatır maç olmakta.
    gençliğin ateşi, tecrübeye karşı.
  • ajax'ın real madrid'e siirt köy hizmetleri spor muamelesi çektiği karşılaşma olmakta an itibariyle.