şükela:  tümü | bugün soru sor
  • rezalet gibi rezalettir.

4 şubat'ta almış olduğum rayban wayfarer gözlük sahte çıktığı için alır almaz hepsiburada'nın vermiş olduğu iade koduyla iade verdim. 5 şubat'ta iade alındı. 2 iş günü içinde geri ödenmesi gereken tutar ödenmedi, 11 şubat'a kadar iade ettiğim ürünün durumu "aksiyon bekleniyor" şeklinde kaldı. daha sonra "iade onaylandı" durumuna geçti, bu saate kadar hiçbir şekilde ıban bilgisi kaydetmem gerektiğine dair ne bir uyarı ne bir mail aldım, 12 şubat gecesi hepsiburada'dan 15 tane "ıban bilgilerinizi kayıt etmeniz gerekli" başlıklı mail almışım. sabahına hemen ıban bilgilerimi kaydedip, bu değişikliği hepsiburada'ya bildirdim. iade onaylandıktan sonra 1 iş günü içerisinde yatması gereken tutar halen yatmadı, bugün 13 şubat. bir de çağrı merkezleri var ki evlere şenlik, sesli yanıt sistemi yapmışlar, garanti bankası gibi asla müşteri hizmetlerine bağlanamıyorsunuz. bu müşteriyi küçümseyen tavrın hastasıyım. yani diyor ki, siz gerizekalısınız, bizi olur olmaz şeylerle meşgul etmeyin, sen sor, sesli yanıt cevaplasın.

hepsiburada'nın bu ilgisizliği beni çok rahatsız etti. bir daha buradan alışveriş yapmayı düşünmüyorum. müşteri ilişkilerine göstermedikleri özeni "bize sorun" sayfalarının copyright bölümünden bile anlayabilirsiniz: "her şey ayağına gelsin! © copyright 1998 - 2017 d-market elektronik hizmetler tic. a. ş. her hakkı saklıdır. "

gelişip, değişen bir e-ticaret dünyası varken crm konusunda 2017'de kalan bir şirket türkiye'nin lider e-ticaret sitesi ünvanını çok fazla elinde tutamaz diye düşünüyorum. sorunumu çözmeleri için ricada da bulunmayacağım, çünkü otomatik cevaplar vermekten öteye gidemiyorlar.

teşekkürler hepsiburada!

rezalete puanım: 7/10
  • parayı hiç bir şekilde göndermeyeceklerini belirtseler tamam diyeceğim ama daha bir gün olmuş pek bir rezalet gibi gözükmedi bana. rezalet puanım 4,7/10
  • kusura bakma ama rezalet puanım 0. daha dur bakalım bitmemiş ki her şey, ben yazıyı okurken acaba olay nerede kopacak diye beklerken yazı bitti anasını satim. gözlüğün sahte çıkması facia elbette ona yorum yapmıyorum ki zaten senin takıldığın nokta daha çok parayı geri alma konusu. olmamış. bu rezalet konularının daha düzgün kullanılması gerekir.

edit: cevap veriyorum son entry'e
    hepsiburada sevicileri demiş.

hepsiburada'yı zerre sevmem hatta kullandım mı hayatımda bilmiyorum ancak sevmediğimi biliyorum. nedendir bilmem ama üzerinde negatif bir etkisi hep oldu. neyse, halen rezalet demişsin ya vallahi helal olsun sana. bazı rezalet başlıkları mars'a uydu atar astronot gönderir, bu başlık biraz telefonun şarjı bitince şarja takmak gibi olmuş.
  • iban numaranı vermediğin için hepsiburada rezalet başlığı açsa senden daha haklı çıkar.
    paranı kargoyla göndereceklerini mi düşündün.

saçma.
  • lan oğlum bekleyin bekleyin az sabırlı olun.

nedir bu her şey hemen olmalı faşizmi.

bu işin banka ayağı da var. adam bu sabah iban girmiş iade olmadı diyor. hasta mısın banka açılalı 15 dakika oldu.
  • önce iadeyi alıp sonra alışveriş yaparsan bu tür rezillikleri yaşamazsın.
  • rezalet gibi rezalettir, kusura bakmayın hepsiburada sevicileri. bir de cevap vermişler, ödemeniz 13.02.2019 tarihinde yapılmıştır diye. halen gelen giden yok. ulan kredi kartı provizyon iadesi mi bu? ödemeyi yapsan havale gelmiş olurdu. değil mi?