şükela:  tümü | bugün soru sor
  • son yaşananlara karşı gösterdiği sert tepkidir.
  • 3. dakikada ağlayacak gibi olunca kapattığım videodur.

neden bu kadar efendi biri oldun ki sen?
  • onursuz insanların anlayamayacağı açıklamalar. ideolojiden gözünü kan bürümüş örümcek kafalı bunaklar yüzünden geleceğimiz çalınıyor. siyasetiniz, ideolojiniz batsın.
  • konuşmanın başında tanzim satış çiftçiye zararlı derken sonlara doğru tanzim satışın gerekliliğinden bahsetmesi, bunu niye muhalefet kendi belediyelerinde yapmıyor demesi tutarsız olmuş.
  • çok yerinde ve doğru tepkidir. asıl uyanması gereken insanlar havuz medyasının yarattığı o hayali dünyaya öyle inanmış durumdaki, ezberletilmiş laflardan başka bir şey söyleyemiyorlar.

süper güç türkiye'de 3 kilo domatesi uygun fiyata almak için 3 saat kuyruk beklemeyi kendisine hakaret saymayan bir vatandaş bu yaşananları hak ediyordur.
  • etik olmayan tepkidir.

insanların suratına telefon tutmak provakasyondur hatta tacizdir. kamera tutulsa da aynısını derdim. bu insanlar röportaj veren ünlü veya siyasi şahıslar değiller.

bu kişilerden izin aldın mı ki, suratlarını yayınlıyorsun? ahsen tv bile yayınlamaya izin veriyor musun diye soruyor ama gerçek ama yalan.

sıradan çıkan insanlar seninle röportaj yapmak istiyorlarsa yaparlar. muhalif ve kovulmuş halinle bu kibirli haklılığı kendinde gören biri tam tersi koşullarda demek ki şu anda ana haber sunuyor olurdu.
  • hiç kusura bakmasın, "ben o insanlarla dertleşmek için oradaydım halbuki" dediği yerde beni kaybettiği tepki.

bunun doğru olmadığını o biliyor, ben biliyorum, değirmenci'nin tarzını bilen biliyor. şimdi hepimiz salak taklidi mi yapacağız?

yaptığının çok kötü bir gazetecilik olduğunu bilmezden mi gelmeliyiz mesela. işinden atılmış oluşu ile yıllardır samimiyetle empati yaparken, "olsun yahu, irfan ne yapsa haklıdır" mi demeliydik.

bunu bizden bekliyor oluşu bile, yıllardır eleştirdiği şeyle çelişiyor.

boşversin bu işleri. orada yaptığı şey ters tepince, kendi yanında olanlar bile tepki gösterince elini yükseltmeye çalışıyor belli ki.