şükela:  tümü | bugün
 • "trabzonspor için ligi dizayn ediyoruz, rakipleri tek tek paramparça ettiriyoruz, fenerbahçe'yi katlederek bize çalışan hakemleri sizler nasıl cezalandırırsınız?" şeklinde okunabilecek haber.

  adamlar iyice uçtu. bu kadar açık açık fenerbahçe düşmanlığı yapıyorlar... martin niemöller'ün hikayesi neydi? "naziler önce komünistler için geldiler, bir şey demedim çünkü komünist değildim. sonra yahudiler için geldiler ve bir şey demedim çünkü yahudi değildim. sonra sendikacılar için geldiler ve bir şey demedim çünkü sendikacı değildim. sonra katolikler için geldiler ve bir şey demedim çünkü katolik değildim. ve sonra benim için geldiklerinde ise çevremde benim için bir şeyler diyecek kimse kalmamıştı."

  yandaş medya fenerbahçe'ye saldırıyor, sizler zil takıp oynuyor destekliyorsunuz, ancak şampiyonluk yolunda kollanan trabzonspor'un tek rakibi fenerbahçe değil, yarın sizin için de gelecekler...

  hayat kimseyi, fenerbahçe düşmanlığı yüzünden yandaş medya destekçisi yapmasın.

  --- spoiler ---

  https://twitter.com/…ber/status/1227854405195706368

  fenerbahçe-alanyaspor maçında penaltı pozisyonunda doğru karar veren hakemler cezalandırıldı

  https://www.ahaber.com.tr/…n-hakemine-mac-verilmedi

  --- spoiler ---
 • şikeci bünyelere ağır gelen doğru haber. vampire güneş ışığını göstermek gibi fener taraftarı da doğru haberi görünce çıldırıyor.
 • https://twitter.com/…ber/status/1227854405195706368

  haber linki duruyor, ancak twitter'da tepki gelince, korkudan tweeti silmişler.
 • ulan haberde bile diyor, "el doğal konumu dışında değilse" diye, hala "doğru karar" diyen var. ama sizin için biri fener'e sallıyorsa haber doğrudur, kim demiş ne demiş önemli değil
 • bu sadece trabzon yandaşlığından da öte bir şey artık. malum kesim fenerbahçe'yi hedef tahtasına oturtmuş maçlarındaki pozisyonları yorumlayıp karşı başlık atmaya başlamışlar. bunu başkanın gelişinden beri sürekli a spor'un twitter hesabından görürdük sürekli başarısızlık ve aşağılama konulu başlıklar atılırdı ama bir fener maçındaki pozisyonu troll ağzıyla yorumlamayı ilk defa görüyorum. takdir fenerbahçe taraftarınındır bundan aleni bir düşmanlık yapılamaz artık. bırak siyasi desteği bu adamları besleyen siyasilere karşı cephe almayan her fenerbahçeli yapılan şerefsizliklerden sorumludur.
 • sizin televizyonunuzda hala a haber, a spor diye kanallar varsa; twitter ve facebook'tan hala bu ikilinin hesap bağlantılarını engellemediyseniz haber verin de ben sizi engelleyeyim.

  bu ne varoşluk böyle? bu tür "şey"leri cidden halen takipte misiniz? adınıza üzüldüm diyebilirim.

  yemeyince silinem haber"cik".

  zırla zeki, zırla.