şükela:  tümü | bugün
  • salkım salkım dökülüyorlar çok şükür.
    neyin profesörü ve bilim adamı olduğu bilinmeyen kuzu'ya uyuşturucu kaçakçısı zindaşti için mahkemeye baskı kurması ile alakalı soruşturma açılmış
    kaynak

en acısı da koca türkiye cumhuriyeti'nin anayasasını eroin baronunun tahliye olmasına yardım eden adamın yapması ve kendisine anayasa profesörü demesi.

büyük ihtimal bir şey çıkmayacak ve aklayacaklardır ama bir gün ebedi istirahatgahı olacağı mahkemeleri yakından göreceği için, şahsım adına sevindirici gelişme
  • işte bunlar hep bakan olmadığından kaynaklanan şeyler. rte'ye yıllardır beni bakan yap derken meğerse adamın bir bildiği varmış.
  • kimi kime şikayet ediyorsunuz.

göstermelik gaz almalık hareket.
  • hiçbir şey olmaz. bunlara hiçbir zaman dokunulmadı.
  • milletin gazını almak için açılan sonucunda hiç bir şey çıkmayacak olan sözde soruşturma.
  • muhtemelen takipsizlikle sonuçlanacak olan soruşturma.
  • bu adam bu ülkede profesör, başka da bir şey diyemiyorum.
  • ya bi durun herifçioğlu daha bakan olacaktı. alın kırdınız adamı.

o kadar emek verdi ya.

üzüldüm valla.

hoş " hakkımda soruşturma açıkdınmağdurum " olayına girerse gelir o beklenen bakanlık. inanıyorum.
  • (bkz: burhan kuzu naci zindaşti ilişkisi)

soruşturmadan bir şey çıkacağını sanmıyorum, ama tarihe not düşülür en azından.
    unutma unutturma...
  • akp'de bir türlü koltuk kapamadığı için davutoğlu veya babacan'ın partisine katılma niyeti varsa, bunun önüne geçmek için göstermelik bir korkutma operasyonu olabilir. yoksa bir akp'liye tayyip iktidardayken soruşturma açılma ihtimali mi var?