şükela:  tümü | bugün
  • selamlar
    ekşi de sürekli süper lig ekiplerinin, tff tarafından uğradığı haksızlıklar konuşuluyor. şimdi ben bu konuda bilgi vermek istedim. 8 şubat 2020 tff 1.lig mücadelesi olan adanademirspor - adanaspor a.ş maçında herhangi bir kavga, yaralanma, şiddet olmamasına rağmen tff tarafından adanademirspor'a bir maç saha kapatma, üzerine bir sonra ki ev sahipliği maçında ise "kapalı üst kuzey tribünü a, b, c, d, e, f, g ve h blokta yer alan seyircilerin elektronik bilet kapsamındaki kartlarının bloke edilmesi."
    kuzey kapalı, adanademirspor takımının taraftarı şimşekler grubunun girdiği bölüm.

şimdi size soruyorum ligde iyice üst sıralar da işler kızışmışken, üstelik yukarıda yazdığım gibi herhangi bir saha olayı, meşale, şiddet, taraftar yaralanması olmamasına rağmen 2 maç taraftarı sahadan uzak tutmak neden ? tamam küfür var bu konuda bir şey diyemeyeceğim fakat, ben etmediğim küfürün cezasını neden çekiyorum ? hani passolig bireysel cezalar için yapılmış sistemdi ? tam açıklaması şöyle;

11- adana demirspor kulübünün, 08.02.2020 tarihinde oynanan adana demirspor-adanaspor a.ş. tff 1. lig müsabakasında, taraftarlarının neden olduğu saha olayları nedeniyle 1 resmi müsabakayı kendi sahasında seyircisiz oynama cezası ile cezalandırılmasına,

aynı müsabakada adana demirspor kulübünün, taraftarlarının neden olduğu çirkin ve kötü tezahürat nedeniyle fdt'nin 53/3. maddesi uyarınca çirkin ve kötü tezahüratta bulunan kapalı üst kuzey tribünü a, b, c, d, e, f, g ve h blokta yer alan seyircilerin elektronik bilet kapsamındaki kartlarının bloke edilmesi suretiyle bir sonraki ev sahibi kulüp olduğu müsabakaya girişlerinin engellenmesine,

aynı müsabakada adana demirspor kulübünün, merdiven boşluklarının boş bırakılmamasından dolayı ve bu eylemin aynı sezon içinde ilk kez gerçekleştirilmesi nedeniyle 10.000.-tl para cezası ile cezalandırılmasına,

link

siz ne yaparsanız yapın, biz şampiyon olup o süper lige gelecegiz. ha biliyorum aşağıda şimdi saçma sapan yorumlar yapılacak ama şunu unutma bugün demirspor yarın başka bir takım.