• antalyanın cıbırlarına sivasın soğuğunda inme inecektir. hemşehrilerime geçmiş olsun dileklerimi sunuyorum.
  • çok büyük ihtimalle ertelenecek maç.
  • zemin karla kaplı bem beyaz. antalyalı futbolcuların forması beyaz. sahada sadece sivaslı futbolcular top oynuyor sanki. bu formaya izin veren hakemin aq.
  • öncelikle şuan maçı izlemiyorum. ama gün içerisinde başakşehirle oynadıkları son maçın özetini izledim. zeminin alttan ısıtmalı olduğunu da daha önceden biliyordum. şu dikkatimi çekti başakşehirle oynadıkları maçta yanlış görmediysem kendi atak yaptıkları yarı saha karsız idi başakşehir’in atak yapacağı yarı saha karla kaplı idi. tekrar ediyorum.yanlış görmediysem.

bugün de maç başlamadan önce (başlamış şuan) zeminde kar olduğu için maç iptal olabilir denmiş.

neyse özet geçiyorum; yapacağınız işi seveyim.

edit: başakşehir maçında ilk yarıda karsız tarafa başakşehir atak yapmış. sanırım ısıtma sistemi bozuk. o zaman yine yapacağınız işi seveyim en çok da zemin standartı oturtamayan tff seni seveyim. evet ülkede kar kış kıyamet var ama bir şekilde yeşil zemini (yeşile boyanmış toprak değil çim) sağlıklı sürekli hale getirmek senin en temel görevin.
  • maçı fırat aydınus taklidi yapan ebru şallı yönetiyor.
  • beyaz formayla karli zeminde futbol oynatan tff yine dünyaya futbol yönetimi dersi veriyor.
  • an itibariyle karlar bayağı eridi. alttan ısıtma görev başında.
  • spikerin sivas’ın ataklarında sessizliğe büründüğü maç. sivas şiir gibi golle 1-0 önde
  • yasin öztekin'in golüyle sivasspor'un 1-0 öne geçtiği maç. sahadaki karlar da biraz eriyince topu görmeye başladık sonunda. acaba pembe yerine canlı sarı bir topla oynansa daha mı iyi olurdu diye düşünüyor insan.

edit : tribünlerden "aspor dışarı" tezahüratı geldiğinde sesin kısıldığı bir yayın oluyor ilk yarı sonuna doğru.
  • a spor dışarı tezahüratları maç başında ve iy bitiminde yankılandı. sesi kıstı ocları, en iyinizin amk ben.
hesabın var mı? giriş yap