şükela:  tümü | bugün
  • kaynak

meşruiyeti tartışmalı bir ülkenin saçma kararı.
    kim sallıyor ki seni eski sevgili atarı yapıp böyle bir aksiyon alıyorsun.

koca koca ülkeler ergen tripli tipler tarafından yönetiliyor.

not: türkiye'nin suriye politikasını yanlış buluyorum.
  • sasirtmistir.
    benim aklim suriye denince savas, esad (ya da esed) ve oradan goc eden insanlar geliyor. orada oyle karar alacak bir mecri var mi ya?
  • mecliste kabul edilip cb esad'a gönderilen karardır. reddetmemesi için bir sebep yok. esad öyle sandığınız gibi türk düşmanı ermeni aşığı biri değil.
  • adamların ülkesine girmeyen kalmadı zaten ülkenin yarısı t.c’ye gelmiş. işleri güçleri yok nelerle uğraşıyorlar. bu zihniyet zaten tam olarak bu. arap denilince insanlar bu yüzden iğrelti duyuyor işte. o kadar “peygamber” gelmiş neredeyse hepsi “arap” ırkına yine iflak olmamışlar.
    bizimkilerin de bundan pek farkı yok zaten. aynısının laciverti çok da takılmamak gerek halimiz ortada sonuçta.
  • bir türkiye ermenisi olarak 1915 olaylarına soykırım diyen arkadaşlara şunu söylemek isterim; tarihi iyi araştırın. biz ermeniler göçe zorlanmış olabiliriz ancak kesinlikle soykırıma maruz kalmadık. bunu ben hâlâ yaşayan 121 yaşındaki büyük dedemden bizzat dinledim.

ermeni olaylarına soykırım diyenler, devlete kin besleyen kişiler veya dış mihraklardır. içimizdeki hainlerin zaten böyle düşünmesi çok normal. türkiye ile arası bozulan ülke ermeni soykırımını tanır oldu. çok gülünç durumdalar.

muhalif kişiliğe sahip ve komünist derneklerinde yöneticilik yapmış biriyim. biz vatan için kanımızın son damlasına kadar savaşmaya hazırız. bu ülkeyi sol kitle kurdu ve düşmandan yine biz kurtardık. haklı davamızın arkasında olmaya devam edeceğiz. ırkı bir kenara bırakıp kardeş olalım. özgür olalım. var olalım.
  • o muhteşem sözü bir kez daha hatırlamada yarar var o halde... acıma yetime döner koyar götüne.*
  • suriye kim amk.
  • böyle şanlı bir atanız olmayınca üstüne her türlü boku atarsınız.
  • bugün gerçekleşmiş olan hadisedir. yalnız insanlar ne tuhaf. mesela başlığı açan yazar. kendisi demiş ki meşruiyeti tartışmalı olan ülke tarafından alınmış kararmış. yani suriye’nin mevcut hükümeti meşru değil. kime göre ? abd’ye ve türkiye’ye göre. rusya’ya , iran’a , çin’e göre meşru. abd’nin dediği olacaksa eğer , o zaman biz de soykırımcıyız. niye ? çünkü abd soykırımı tanıyor. ne mal insanlarsınız yav.