• wimbledon 2018 yarı final maçı. iki uzunun (isner 208, anderson 203 santimetreymiş) maçında karşılıklı 7-6 biten iki setin ardından üçüncü sette de durum 3-3. böyle giderse bu maç bitmez gibi :).
  • sadece servis atan isner'ın maçı bitmemesi sorunu yeni değil yanılmıyorsam tarihin en uzun maçı da 7-8 sene önce wimbledon'da yine bir isner maçıydı.
  • daha önce set veren ama servis oyunu vermeyen isner, turnuvadaki ilk servisini 3.sette kırdırdı. 3.set de tie break'e gitti, karşılıklı set sayıları geliyor (anderson bir tanesinde çift hata yaptı), ve uzunların maçı gayet çekişmeli geçiyor.

edit: 11-9 isner, 2-1 oldu.
  • ısner'ın sadece servis atarak iki set aldığı maç. inşallah anderson buradan çevirebilir. şimdi bu isner finale çıkıp servis atarak yanlışlıkla şampiyon olur falan yüreğim bunu kaldıramaz.
  • adım adım 22 haziran 2010 nicolas mahut john isner maçına doğru gitmekte olan maç. ilk 2 sette kimse servis kıramadı. eğer final setine kalırsa yine bitmek bilmeyen bir maç izleyebiliriz.

edit: maç final setine kaldı. neler olacak göreceğiz...
  • 5. sete uzayan maç. umarım anderson alır. en azından servis atmak dışında iki üç güzel sayı da alabiliyor.
  • allah rızası için ya birinizin servisi kırılsın ya da sakatlanın. sırf rafa nole maçı için bugün işe gitmedim.

ayrıca bu kadar vasat iki tenisçinin wimby yarı finali yapması hatta bir tanesinin final yapacak olması tenise küfür olacak.

ayrıca vamos rafa
  • bitmeyecek gibi görünen maç, nadal-djokovic maçı da sarktıkça sarkıyor.
  • az önce mucizevi bir ana tanıklık ettik; altı vuruşluk bir ralli oldu.
  • ace görmekten midemin bulandığı maç. sabaha kadar bitmeyecek gibi görünüyor.
hesabın var mı? giriş yap