şükela:  tümü | bugün
  • şöyle buyrun.

çok affedersiniz, bunu söylemek zorundayım, her sikim hıyar diyene tuzlukla koşup 12 temmuz 2018 muharrem ince skandalının ifşası başlığında aktrollerden hallice yorumlar yapan muhalif çomarlarda şimdi söz.
  • belki de genel merkeze gidip nerede bu sandık sonuçları diye hesap soracakken o sinirle durdurulmuş olan muharrem ince hakkında ortaya atılan ilginç iddiaya cevap niteliği taşıyan twittir.

zaman her şeyi gösterecek.
  • tribünlerden istediği tezahürat gelmeyince tornistan tabii. gören de sanır ki ağzından birşey kaçırdı, üstüne basa basa anlatıyor orada üstün analiz yeteneğiyle(!).

muhalifler her amigoluk edene bu kadar itibar ederse bitmez bu tipler memlekette.
  • söyle söyle sonra özür dile.. hakaret bir suçtur. iftira da ayrı bir suçtur.
  • ortalığı karıştır, ak parti'nin algı harekatına bilerek ya da bilmeden destek ver.
    sonra çark et.

levent gültekin, sen biraz hırslarından arın. bu iktidarda sana yer yok. senni yerin ilelebet muhalefet, ortalığı karıştırmadan yardımcı olacaksan ol, yoksa tatava yapma, komplo teorilerini millete aktarma.

analizlerin güzel, dinliyoruz izliyoruz. fazlasına gerek yok.
  • hiç bir yerde bulamadım ama sürekli ben ben ben ben ben ben demesinden kova burcu olduğunu düşündüğüm birisi
  • arkadaşı bir de magazin servisinde deneyelim, bolca ispatlayamayacağı bilgi paylaşabilir, olmadı muhasebeden çıkışını verin gitsin.
  • bir gün önceki ayarsız konuşmasının geri vitesidir. medyascope taki konuşmasını baştan sona dinledim. hatta öncesinde twitter da "ankara'dan döndüm. dikkatinizi çekecek şeyler çıkabilir. bakmak isterseniz beklerim." yazdı.

seçim gecesi incenin içtiğini ve ayarını kaçırdığını söyledi, böyle bir sorunu olduğunu ilave etti. ve yokuş aşağı yuvarlanan kaya gibi hızını alamayarak konuştu da konuştu. alkol almak başka, olayı sorun diye nitelendirmek başka. özellikle mi olayı bu noktaya getirdi yoksa demagojinin ayarını mı kaçırdı bilmiyorum ama resmen alkol sorunu var diyerek akp seçmeni nezdinde seti çekti.

akp seçmeni de güvenememesinde haklıymış, seçilse böyle mi ülke yönetecekti diye çıtayı daha da yukarı çıkardı.

kantarın topuzunu fena kaçırmış şimdi de toparlamaya çalışmaktadır.
  • mesele olmayan tweet. asıl mesele gültekin'in bu tweeti attıktan sonra hala televizyona çıkıp analiz yapacak, gazetede köşe yazısı yazacak midesi olup olmayacağıdır.

medeni bir ülkede bu tweeti atan kişi, kariyerine kendi elleri ile son verir. gazetecilikten kısa bir istifa mektubudur bu.