• yazarları mesaj yoluyla rahatsız eden ezik bir çaylak. ekşisözlük moderatörlerine böyle tipleri yazar yapmamasından dolayı tebrikler.
  • yazdığım bir şey için özel mesajla şahsıma küfür etmiş çaylak yazar, mesajları çaylaklara açtığıma pişman edecek
  • neyin kafasını yaşadığını anlayamadığım yazar.

ramazanda oruçluya iftarı yakın eden pc oyunları başlığına yazdığım entry nedeniyle beni aktroll ilan edip engellemiş. bunu da mesaj yoluyla bana iletmiş. müslüman olduğum için iflah olmaz bir aktrollmüşüm. insan bir entrylerime bakar öyle mesaj atar.

bu arada keşke müslümanlığa duyduğu hassasiyeti türkçeye de gösterseydi yazdığı mesajı okurken kör olmazdım.
  • çaylak arkadaşlarımızı sözlükte bir nebze olsun sosyalleştirmek için çaylak mesaj alımını aktifleştirmiş olmama beni bin pişman eden göt oğlanı. düşünme yapısı ve okuduğunu anlama kapasitesi o kadar düşük ki, kurduğum ilk cümleyi idrak edebilmesi için en az 7 kere okuması gerekir. bu tarz amsalakların yazar olmaması veya olamaması sevindirici. mod arkadaşlara duyrulur.
  • mesajlarıyla hadsiz ve çapsız bir şekilde insanları rahatsız eden bir çaylaktır. umarım hep öyle kalır.
  • (bkz: ağır ergen)
  • tanımadığı insanlara ''lan'' ile başlayan mesajlar atan, nazi hayranı ergen bir çaylak. bu tipler gelişimini tamamlayamadığı için büyüyünce de toplum zararlısı olup çıkıyorlar.
  • (bkz: #122579786) girdiğim şu entry için özelden "tamam soyleriz amk bos bos konusup beni sinirlendirme." yazan küfürbaz çaylak. belli ki birçok yazara böyle yapmış. yazık kimin çocuğuysa.
  • boş biri.
  • sonsuza dek "caylak" kalmasi dilegimle...

gorusmemek uzere
hesabın var mı? giriş yap