şükela:  tümü | bugün
  • çaylakken mesaj yoluyla pisleşen ve sonsuza kadar çaylak kalması gereken tuhaf bir tip. böyle tipler yüzünden çaylaklara mesaj fasilitesini kapatasım geliyor. engelle engelle bitmiyorlar.

böylelerine yazarlık fırsatı verilmemeli ki sözlük daha güzel bir mekan olsun. sözlük yönetimi yazar hakkı verilirken çaylakların çaylaklık dönemindeki tavır ve hareketlerine dikkat ediyorlarsa bu da bu mahluk için bir veri olsun.
  • yazarları mesaj yoluyla rahatsız eden ezik bir çaylak. ekşisözlük moderatörlerine böyle tipleri yazar yapmamasından dolayı tebrikler.
  • yazdığım bir şey için özel mesajla şahsıma küfür etmiş çaylak yazar, mesajları çaylaklara açtığıma pişman edecek
  • okumayı sökmüş ama "okuduğunu anlamayı öğrenememiş bir ergen. bana da "seni enişteme siktiricem" temalı bir mesaj atmış ve aynen:

"ya duduk makarnasi bir aktrollsun bu belli seni listeye aldiracagim zaten." demiştir.

bu nedir allah aşkına yahu? ne yaptınız ne ettiniz bana birini engellettirdiniz sonunda.
    ha aktroll olduğum entry de (bkz: #76949283)

(bkz: siker misin sabaha mı bırakırsın)
  • neyin kafasını yaşadığını anlayamadığım yazar.

ramazanda oruçluya iftarı yakın eden pc oyunları başlığına yazdığım entry nedeniyle beni aktroll ilan edip engellemiş. bunu da mesaj yoluyla bana iletmiş. müslüman olduğum için iflah olmaz bir aktrollmüşüm. insan bir entrylerime bakar öyle mesaj atar.

bu arada keşke müslümanlığa duyduğu hassasiyeti türkçeye de gösterseydi yazdığı mesajı okurken kör olmazdım.
  • (#77094939) entry'me ithafen ''tabiki gitmedi...'' diye bir mesaj atmış.
    anladığım kadarıyla benden başka yazarları da saçma sapan sebeplerle taciz eden birisi.
    kendini ne sanıyor acaba?
    ömrünün sonuna kadar çaylak kalasın inşallah.
  • çaylak arkadaşlarımızı sözlükte bir nebze olsun sosyalleştirmek için çaylak mesaj alımını aktifleştirmiş olmama beni bin pişman eden göt oğlanı. düşünme yapısı ve okuduğunu anlama kapasitesi o kadar düşük ki, kurduğum ilk cümleyi idrak edebilmesi için en az 7 kere okuması gerekir. bu tarz amsalakların yazar olmaması veya olamaması sevindirici. mod arkadaşlara duyrulur.
  • ooo nick alti mis gibi, ilk defa bi caylakla ilgili bi seyler yazmaya karar vermistim, bana gelene kadar baskalarini zaten hali hazirda delirtmis. valla tahminimce ya bamya, ya iktidarsiz, ama hangisi oldugundan emin degilim. bu kadar kompleksin baska aciklamasi olamaz.

edit: erken bosalmaymis. kiyamam lan uzuldum bak simdi, hayat cok zor olmali senin icin.
  • #79608302 entry’me ithafen bana attığı mesajlarla hakaret ederek çirkinleşen insanımsı varlık. bundan rahatsızlık duyduğum için bana “kezo” diyen bir ahlaksız. bir de daha sonra attığı mesajda bana “ak kezo” yazmış. sanırım şu entry için yazmış bunu: #79458366. kimlerle uğraştığımıza şaşıyorum.

ölene kadar çaylak kalıp “bik bik” diye ötmen dileğiyle... kib, aeo, bay. bak anladığın dilden konuşuyorum. ergen seni!