şükela:  tümü | bugün
  • toplumun damarları içerisindeki kan pıhtıları.
  • toplumun huzurunu bozmamaları için bu iki ayaklıların isimleri, adresleri, fotoğrafları filan ifşa edilmeli ki millet bunlardan kaçarak kendilerini koruyabilsin. bakın toplum adaleti kendi sağlasın demiyorum kaçsın kendini kurtarsın diyorum!

edit: kesinlik belirtilmeyen haliyle bazı isimler net alemine düşmüş.
  • bu yaratıklara kişi demek götümüze girebilir gerekçesiyle silinmeliydi eğer adalet diye bir şey olsa idi. fakat sizlerde benim kadar iyi biliyorsunuz ki, ben bunlara yaratık desem götümüze girebilir gerekçesiyle silinir. ben böyle adaletin ta amına koyayım.
  • turkiye'de kadin olmanin zorlugunu bir kez daha hissettiren kisilerdir bunlar.

(bkz: türkiye'de kadın olmanın zorluğunun anlaşıldığı an)
  • %99 muslumandir.
  • içler acısı bir durum. bunlar bırakın insan demeye hayvan bile denmez. hayvanların bile kendilerine has kuralları varıdır. ama bunlar aşağılık, şerefsiz gibi kelimelerin bile az kaldığı bir durum.
  • tecavüz edenler:
    recep sakız, (kızıltepe kaymakamlığı yazıişleri müdürü)
    ersun erdemir, (jandarma alay komutanlığı’nda görevli yüzbaşı )
    selman aydın (mardın bayındırılık müdürlüğünde memur)
    enver adanç, (derik belediyesinde zabıta)
    şeyhdavut oruç, (derik belediyesinde memur)
    şeyhdavut dora, (derik belediyesinde zabıta)
    cuma uras, (mardin vakıflar genel müdürü)
    mahmut temelli, (ziraat odası başkanı)
    azat aydın, (astsubay)
    ümit ergin, (kızıltepe mehmetçik ilköğretim okulu müdür yardımcısı )
    mehmet seyitoğlu, (ziraat bankası veznedarı)
    tayyar salman, (orman işletme müdürlüğü şefi)
    hamit aydın, (ziraat bankası veznedarı)
    hamit abdulsametoğlu, (sercan ofset sahibi)
    ali alpsoy, (serbest meslek)
    ahmet günay, (tedaş işçisi)
    osman çakır, (dicle universitesinde öğrenci)
    şemsettin aslan, (nakliyatçı)
    burhan ertaş, (serbest meslek)
    şeyhmus cansın, (tedaş işçisi)
    şeyhdavut anuk, (okulda müstahdem)
    nizamettin denli, (esnaf)
    sabri acak, (serbest meslek)
    harun uras, (yeni mahalle muhtarı)
    selahattin kuday, (serbest meslek)
    rıdvan bayraktar, (serbest meslek)
    rıdvan abdulsametoğlu, (serbest meslek)
    süleyman gök, (serbest meslek)
  • hakimler ve savcilar hakli beyler!

simdi bu adamlari suclu bulsalardi; belki ayni, belki farkli hapisanelerdeki tecavüzcüler koğuşuna 28 kisi yollanacakti.
    e sonra n'olcakti? turkiye'deki tescilli ibne nufusu 28 artacakti (su an icin tescilli olan unvanlarini dersem sozlukte ceza alirim, tahmin edersiniz ki!).

abooooouuuvvv!
    bunlarin tecavüzcüler koğuşunda yere sabun düşürmek suretiyle baslarina gelecekleri, gunaha girecek insan sayisini bir dusunsenize.

yok valla hakimler/savcilar hakli, bunun vebali altina girmek istemediler. o 13 yasindaki kiza suc bulunca, en fazla ailesiyle kiz uzulur. tum turkiye ana avrat mahkemeye, adalete, hukukculara ve tecavuzculere kufreder. gunaha girer ama digerlerinin gunahi kadar agir olmazki bu.

hem turk milleti cabuk unutur. iki soyler, sonra gecer. ama ibnelik/ibneler oyle mi? 28 kisinin hayati kararmasin istediler. aaaa bak bi de onlarin aileleri var, 28 ailenin uzulmesi ne demek?

hem bu 28 kisi gece uykularinda rahat uyuyabiliyorlar, e o zaman, cezayi kucucuk kiza kesenler niye rahat uyuyamasinlar ki?
  • haklarında verilen karar doğrudur. ne yani, şimdi bu 20 küsur kişiyi topluma kazandırmak varken, neden hapis cezası vererek içlerindeki intikam duygularını kabartalım ki?! neden şiddete meyilli insanlar yetiştirelim? yani bu dediklerim psikolojik testlerle kanıtlanmış şeyler. insanlara ceza vermek kötü bir şey. ne o öyle kodese tıkmak, çüklerini kesmek falan... ceza yerine eğitelim, topluma faydalı bireyler olsun. başkalarını sikmesinler.