şükela:  tümü | bugün soru sor
  • 04.02.2019 tarihinde yeni abone olmak istediğimi belirterek müşteri hizmetlerini aradım, kampanyalar hakkında bilgi istedim. müşteri temsilcisi beni 4 mevsim kampanyası adlı aylık 8 mgb lik internetli 98 tl + modem ücretiyle kampanyaya kayıt etti. internet ayarları 05.02 tarihinde yapıldı ve evdeki tadilat çalışmaları nedeniyle ben interneti 11.02 itibari ile kullanmaya başladım.

aboneliğimi telefon üzerinden yapmıştım. internet hızının olağanüstü yavaş olması nedeniyle web sitelerinden araştırma yaparak 10 tl civarında bir farkla 24mgb lik hızda internet hizmeti veren kampanyalar olduğunu gördüm. 13.02 ve 14.02 tarihlerinde toplam 4 kere görüşme gerçekleştirdim. telefon üzerinden abone olduğumu, satış temsilcisinin bana bu kampanyalar hakkında bilgi vermediğini, 12 aylık taahhütüm olduğunu, gerekirse 24 aya çıkarabileceğimi, fatura tutarımın da azalmayacağını garanti ettiğimi belirterek yardımcı olmalarını istedim. olunmadı. aynı paket içerisinde 140 tl + modem fiyatını ödersem internet hızımın arttırılabileceği ısrarla yinelendi.

eğer bunun dışında bir kampanyaya geçmek istersem de ek bağlantı ücreti olarak 250 tl alınacağı söylendi. sonuç olarak kullanamadığım ve memnun olmadığım bir internet hizmetine 1 yıllık zorunlu para ödemek zorundayım.

kimseye ttnet abonesi olmalarını önermiyorum. satış sonrası hiçbir şekilde yardım alamadım, yardımcı olunmadı. kullanamadığım bir internet paketi ile 1 yıllık taahhüt yapmış bulunuyorum. ben kendi aptallığımdan kazıklanmış olabilirim. piyasada çok daha kaliteli hizmeti çok daha uygun fiyata sağlayan internet sağlayıcıları var. ttnet den uzak durun.
  • aylik 8 mgb hiz = 0.025 bits per second.