şükela:  tümü | bugün
  • ekşi sözlük adlı platformda kuruluşundan beri yapılacak en hayırlı ve cool işlerden biri. yunan mitolojisindeki erkeklik tanrısı adonis‘in bahar sonunda yeniden doğması vesilesiyle yapılacak bu büyük kıyak için emeği geçenlere ne kadar teşekkür edilse az.

açıkçası bu olaydan sadece biz erkeklerin faydalanacağını duyduğumda önce biraz üzüldüm. sonuçta ekşi sözlük‘ün bulunduğu konuma gelmesinde kadınların rolü büyük. beraber bilgi paylaştık, beraber güldük, beraber ağladık...ancak daha sonra bunun adil bir uygulama olduğuna kanaat getirdim zira kadınlar ve erkeklerin ihtiyaçları ve beğenileri çok farklı. ayrıca bu kıyak konusunda kadınları doğrudan ilgilendiren bir durum yok, olsa olsa dolaylı olarak vardır.

detayları herkes biliyordur o yüzden burada ifşa etmeye lüzum yok. zaten yararlanamayanların hakkı daha sonra istedikleri yerde ve istedikleri zamanda kullanabilmeleri kaydıyla saklı tutulacak. herkese iyi eğlenceler.
  • yapay bir vajina vermek ya da iş bulmak olabilecek kıyaklardır. en azından her önüne gelen işsiz ve troll " ekşisözlükte bugün ne gibi saçma başlıklar açayım." gibi düşüncelerden vazgeçecektir.
  • erkek üyelerimize özel, bayram boyunca geçerli brazzers üyeliği
  • tarih sözlük formatında yazılsaydı inanacağım kıyak olacaktı.
  • kadın yazarların ve çaylakların sıralı listesi açıklanarak yapılacak kıyaktır.
  • elime aldım, sürprizi bekliyorum.
  • kı-yak mı yoksa ka-yak mı belli olacaktır.
  • gerçekten mükemmel bir projedir.
    bu konu hakkında bilgilenmek isteyenler olabilir ama ne kadar az kişi o kadar iyidir.
    başlığı çok yukarı taşımayın.
  • yar rock partisi loading!!!!
  • sözlüğün yaptığı en büyük kıyak için tıklayınız;
    (bkz: adana limanı'nın sansürsüz pozu)