şükela:  tümü | bugün
  • iki tane içince gözümü kör eden alcohollü içecek.
  • markanın 14. defa isim değiştirdiğini ifade ediyor sanırım bu isim. bakalım bu isimle tutunacaklar mı?
  • kırbıyık'ın üretimi olan 14.4 shot şarap karışımlı olandan az önce 2 tane çaktığım ve şu an gözümün önünü zor gördüğüm alkollü içecek... kafasının temiz olmadığı daha şimdiden midemin hayvan gibi bulanmasından anlaşılmıştır... en temiz kafa sek viskide iddiamı kendi kendime bir kere daha kanıtlamış oldum... bundan 3 tane içen acemi şahıs sabaha dek klozetten kafasını kaldıramaz, uyarmış olayım...
  • bir tek benim içtiğimi sandığım alkollü içecek. hep bi güven sorunum vardı buna karşı, üç tane entry girildiğine göre üç kişi ölmemiş amk rahat rahat içebilirim artık.
  • şuan buca da içilmekte olan içki
  • dün 2 tane 14.4 2 tane de malt bira ile koma pozisyonunda ölümü bekleten içki.

bulanıklık var ama kör olmadım.
  • bana alkolü neden bıraktığımı en net biçimde hatırlatmış alkollü içecek.

ben hakkında yapılan yorumlarda bahsedildiği gibi bir körlük ya da alkol koması durumu yaşamadım ama, limiti aştığınız takdirde ertesi gününün pisliği rakının ertesi günüyle kapışabilir, gerçekten fena bir baş ağrısı bırakıyor.

not: tadı iğrenç. ya da ben şarap sevmediğimden bana öyle geldi, bilemiyorum ama bu görüşümde yalnız olmadığımdan eminim.
  • henüz üç çeşidini deneyebildiğim süper shot'lar.

viski kolalının tadı pekmeze benziyor, şeker komasına girdim içerken, beğenmedim.
    portakallı olandan art arda iki tane içtim, tadı fantayı andırıyor. yalnız sıcakta içilmez bunlar, zira sidik gibi oluyor ve bir süre sonra yalnızca şeker tadı geliyor. bardağa boşaltıp buzla birlikte içilirse daha güzel olur.
    diğerinde de cin vardı sanırım. pek hatırlamıyorum, bi süre sonra göz gözü görmüyor zira. *

favorim portakallı.
  • kime tattırdıysam "ne kadar şekerli, nasıl içiyorsun bunu, iğrenç" diyor. vodkadan gram hazzetmem, şeker sevdiğimi de söyleyemeyeceğim, fakat sürekli bundan içer oldum. limon vodkalı çeşidi de gayet güzelmiş. yıllar sonra vodkayı sevdirdi bana. fiyat performans oranı şahane. leş gibi bira içmenize gerek yok. kokteyl niyetine birkaç tane içiyorum günde. çakırkeyf olmaya yetiyor.
  • votka aromalısı bildiğin şurup olan içkimsi içecek. şu an zorlanarak içiyorum, tadı inanılmaz kötü.

10 dk sonrası edit: hafiften ter bastı, bir de anında kafaya girdi. yalniz tavsiyem fazla abartmayın çünkü çok değişik bişey bu meret, pek kafama yatmadı, votkali şarap mı olur amk.