şükela:  tümü | bugün
 • dün saat 23.00 ankara izmir seferine bilet aldım otobüsün 15 dakika rötar yapacağı söylendi ve tabiki 15 dakika olmadı tam 1 saat 26 dakika garda bekledik. buraya kadar herşey normal olabilir pek tabi yol çalışması yahut farklı unsurlardan ötürü rötar yapması doğaldır
  uşak da ki dinlenme tesislerine geldiğimizde aracın bozulduğunu usta çağırdıklarını söylediler daha sonra haklı olarak tepki gösteren ve soru soran insanlara " ben daha ne yapayım bu saate müdürümü uyandırdım" diyen kamil koç çalışanları bizleri hiç şaşırtmadı.
  saat 7:07 ve benim 9 da özel yetenek sınavım var
  çalışanlar araba şimdi sanayiye gidiyor belki 6 saat sonra gelir bilemeyiz diyor biz yolcular bari başka bir araba yollayın diyoruz müdürler diyor ki olmaz.
  en sonunda yalvar yakar 26 lira verip tekrar bilet aldım izmire giden bir araç daha varmış 2 kişilik yer varmış verdim parayı tekrar aldım bileti hayatımda böyle bir rezillik görmedim birde mağdur olan yolculara hakaret ediyor çalışanlar.
  tam bir rezillik
 • rezalettir. geçmiş olsun. ayda bir gün memlekete gider gelirim, kamil koçun zamanında geldiğini hiç görmedim bu zamana kadar. işi acele olanlar kullanmasın. bir defa abartmıyorum 25 dk bir adamın sıçmasını bekledik de rötar yaptık
 • pamukkale ve anadolu gibi firmalar varken biraz daha ucuz diye bunları tercih etmekten daha büyük bir rezalet değildir dediğim olay.
 • kamil koçun eskisi gibi olmadığını bir kez daha belgeleyen rezalettir. artık doğru düzgün hizmet veren firma bulmak çok zor. 10 üzerinden 10 rezalettir.
 • 12 ağustos 2017 saat 21.00 otobüsü ile istanbuldan çorum a hareket ettik. gecikme vs. hiçbirşey yok, zamanında çıktık gidiyoruz. 10 saatlik yolculuk boyunca hostun uyuması, çağrılara cevap vermemesi herkese susuz yolculuk yaptırdı. biran adamın yolcu, kendimin host olduğunu ve adamı uyandırıp ihtiyacının olup olmadığını sorasım geldi..