şükela:  tümü | bugün
  • dün saat 23.00 ankara izmir seferine bilet aldım otobüsün 15 dakika rötar yapacağı söylendi ve tabiki 15 dakika olmadı tam 1 saat 26 dakika garda bekledik. buraya kadar herşey normal olabilir pek tabi yol çalışması yahut farklı unsurlardan ötürü rötar yapması doğaldır
    uşak da ki dinlenme tesislerine geldiğimizde aracın bozulduğunu usta çağırdıklarını söylediler daha sonra haklı olarak tepki gösteren ve soru soran insanlara " ben daha ne yapayım bu saate müdürümü uyandırdım" diyen kamil koç çalışanları bizleri hiç şaşırtmadı.
    saat 7:07 ve benim 9 da özel yetenek sınavım var
    çalışanlar araba şimdi sanayiye gidiyor belki 6 saat sonra gelir bilemeyiz diyor biz yolcular bari başka bir araba yollayın diyoruz müdürler diyor ki olmaz.
    en sonunda yalvar yakar 26 lira verip tekrar bilet aldım izmire giden bir araç daha varmış 2 kişilik yer varmış verdim parayı tekrar aldım bileti hayatımda böyle bir rezillik görmedim birde mağdur olan yolculara hakaret ediyor çalışanlar.
    tam bir rezillik
  • rezalettir. geçmiş olsun. ayda bir gün memlekete gider gelirim, kamil koçun zamanında geldiğini hiç görmedim bu zamana kadar. işi acele olanlar kullanmasın. bir defa abartmıyorum 25 dk bir adamın sıçmasını bekledik de rötar yaptık
  • aynı dertten muzdarip olduğum rezalettir. bugün gece 03.00 aracına bilet aldım bir saat rötarlı geldi o da yetmezmiş gibi olabildiğine yavaş bir şekilde yolculuğum devam etmekte 8.45' te inmem gerekirken şuan bir saatten fazla yolum var ve benim saat 10'na yetişmem gerekiyor, bu entry'i yazarken otobüs benzin istasyona girdi hayır yakıt için değil sadece sigara içiyorlar.

ohal var çevirmeler sık o yüzden geç kalıyoruz mazeretine dayanan kamilkoç sanırım çevirme yalnızca sizin firmaya özel
  • an itibari ile habertürk'de aynı firmanın 4 ölümlü trafik kazasını izlediğim firmanın rezaleti.

http://www.hurriyet.com.tr/…-olu-18-yarali-40549275

otobüs yola fırlayan ineğe çarpmamak için, şarampole yuvarlandığı, daha sonra yol kenarında bekleyen yolculara da sarhoş bir sürücünün çarptığı söylendi haberlerde.
  • pamukkale ve anadolu gibi firmalar varken biraz daha ucuz diye bunları tercih etmekten daha büyük bir rezalet değildir dediğim olay.
  • kamil koçun eskisi gibi olmadığını bir kez daha belgeleyen rezalettir. artık doğru düzgün hizmet veren firma bulmak çok zor. 10 üzerinden 10 rezalettir.