• şu kılık kıyafet bizim kültürümüz mü? bana daha çok fas mısır falan gibi geldi.

bir de arkadaş sultans of the dance gibi birşey yapacaksan koy izlesin dünya alem.
    bu resimdeki kızların bir elini yukarıya kaldırıp ters çevirip, kalçasını sağa kırmasını izledik 5 dakika mal gibi.
    bir bokmuş gibi ciddi ciddi bunu yaptılar.
  • 2020 yaz olimpiyatları'nın tokyo'ya verilmesinden hiç mi ders almadınız? hazırladığınız rezalet tanıtım filminden daha rezilini bugün açılış seremonisine yansıttınız. tebrik ediyorum.

tanım: vizyonsuzlukta dünya markası olduğumuzu bir kez daha ispatlamış olduğumuz açılış seremonisi.
  • 23 nisan ilk okulu öğrencilerinin hazırladığı koreografidir.
    chelsea'nin istanbul paylaşımından sonra mum dikmiştir.
  • açılış sermonisi dedik kına gecesi oldu
  • rezalet olmasa da yetersizdir.

en büyük sorun futbol sahası gibi büyük bir alanda çok az kişi ile dansların sunumudur. çok özensiz tasarlanmıştır.

bak çok basit formülü vereyim size.

anadolu ateşi gösterisini yapacaktı, sonra tarkan çıkıp tek bir şarkı söyleyecekti. yıkılırdı o stat.
  • bence de başarısız ve çok basit bir seremonidir istenilse daha iyisi yapılabilirdi. zeybek falan yine olsun kısa bir süre ama senin tarkan gibi bir sanatçın var ya da eurovision'da başarılı olmuş sertab erener var, manga, hadise var. tüm dünya izliyor bu etkinliği yapsana kendi şovunu. lazer ya da ışıklarla da çok iyi bir gösteri yapılabilirdi.
  • “çoğunlukla batılı aşağılamaz, biz batılıya bakıp kendimizi aşağılarız.” orhan pamuk, kar romanından
  • anadolu ateşi filan çıkaydı en azından...
  • 15 temmuz anması temsili yapılmadığına şükredilesi kutlama. olm siz nerede yaşadığınızı unuttunuz mu?
  • kendi kültürünü yargılayan hor gören andavallarin dediğinin tersine gayet güzel olmustur. kendi kültürünuze bu kadar yabancı olmayın.
hesabın var mı? giriş yap