• 2 bilete ihtiyacım var. çok uçmadan.
  • liverpool taraftarlarının taksim'de, chelsea taraftarlarının da beşikta'da toplanıp stada gideceği süper kupa maçı. genel izleyicilerin stada nasıl gideceğine dair herhangi bir bilgiye ulaşamadım. ben yarın liverpool formamı giyip maçka'dan aşağı yürüye yürüye inmeyi düşünüyordum ama yolda birisi durdurup da taksim'e git oradan gel der mi diye merak etmiyor değilim. konuyla ilgili bilgisi olan yeşillendirebilir mi?
  • 3. kategori biletimi 1200 tl gibi bir ücrete satıyorum ilgilenenler yeşillendirsin.
  • bilet devreden tum futbolsevmez karaborsaci dalyaraklari engelliyorum.

aminiza koyayim sizin. ayda yilda bir soyle organizasyon oluyor, heriflerin derdi leylek sikmek.

yarin oglenden gidip besiktas carsi'da chelsea'lilerle ortami icime cekecegim, sonrasinda da besiktas formamla premier league maci seyredecegim.

sen de cocuklarina anlatirsin artik 50 eur'luk bileti nasil 100 eur'ya kakaladigini.
  • liverpoollular taksimde toplanacak dediler ama su an taksimdeyim, sadece salah formali ortadogulular var, onlar da tek tük.
    nerede bu ingilizler?
  • 2005 istanbul gibi iz bırakan bir maç olması dileğiyle. güvenlik amaçlı stadyum bu maç için 38000 koltukta kısıtlanmış.
  • 3-0 chelsea'nin öne geçip liverpool'un 3-3 ü yakalayacağı maç.
  • chelsea'yı tutmama rağmen liverpool'un daha avantajlı olduğunu ve kazanacağını düşündüğüm süper kupa finali maç.
  • ülkemizde premier lig havasının eseceği maç. inşallah ülke futbolu bu havadan nasiplenir.
  • liverpool'un rahat bir galibiyetle 13*.avrupa kupasını müzesine götürmesini beklediğim mücadele. gönlüm lampard hocamdan yana ama liverpool kazanacaktır.
hesabın var mı? giriş yap